Facebook

Як розрахувати плівку для ставка

Декорування прибудинкової території це складний і тривалий процес, що вимагає значних знань і навичок. Невід'ємним атрибутом тут може стати штучна водойма, яку можна спорудити практично на будь-якій заміській ділянці.

При формуванні подібних конструкцій важливо облаштувати міцний гідроізоляційний шар. Тому плівка для ставка повинна спокійно витримувати значні навантаження і переносити різні перепади температур.

Різновиди плівок

Облаштування штучних ставків часто передбачає застосування спеціальних підкладок, які не будуть пропускати воду. Для таких цілей можна використовувати кілька видів плівок:

  • ПВХ. Плівка з цієї речовини є однією з найпоширеніших. При будівництві ставків фахівці рекомендують віддавати перевагу тільки посиленим або армованим видам. Серед недоліків можна відзначити необхідність облаштування захисної підкладки з геотекстилю.
  • Бутилкаучук. Дані плівки бажано використовувати тільки при будівництві великих ставків. Вона має тривалий термін служби, який може досягати 50-ти років. За великим рахунком ця плівка це різновид гуми, яка не втрачає своїх властивостей при температурі від -40 до +80 градусів.

Зверніть увагу, що купить пленку для пруда ви можете на сайті planetaplast.com за найвигіднішими цінами вже сьогодні!

Алгоритм розрахунку

Перед зведенням ставка важливо придбати необхідний обсяг плівки. Дізнатися потрібну кількість матеріалу можна, слідуючи декільком простим правилам:

  • В першу чергу потрібно визначити максимальну довжину і ширину ставка. Зверніть увагу, що ці його форма може бути і не правильною, але це не настільки важливо.
  • Після цього визначається максимальна глибина. Це важливо для поверхонь з нерівним дном, у якого є багато ям. Вирішити це завдання можна за допомогою нитки і палиці, які будуть перетинатися під прямим кутом один до одного.
  • До отриманої довжині потрібно додатково додати ще 0,6 м. Це відстань буде використовуватися в якості запасу і дозволить укласти плівку з невеликим запасом від торців ями.
  • Остаточна ж ширина дорівнює отриманому раніше значенням плюс два розміри висоти і 60 см.

За допомогою такого алгоритму можна вирахувати кількість необхідної плівки для ставків любо форми. Зверніть увагу, що якщо ви збираєтеся укладати її в декілька шарів, тоді потрібно обов'язково пропорційно збільшити отримане значення. Якщо ж ви не впевнені, що самостійно впораєтеся з цим завданням, скористайтеся спеціальними онлайн-калькуляторами.

в Все для дому Переглядів: 1893 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022