Facebook

Як вибрати радіатор опалення

Правильний мікроклімат в приміщенні - найважливіша характеристика комфортного житла і запорука гарного самопочуття його мешканців. Сьогодні, завдяки послугам комунальних господарств і сучасним технічним пристосуванням, ми маємо можливість створювати і постійно підтримувати в приміщенні потрібний мікроклімат. Прохолоду влітку нам допомагають створювати кондиціонери і спліт-системи, підтримувати необхідний рівень вологості - зволожувачі і осушувачі повітря, а обігрів приміщення в холодну пору виконує центральна опалювальна система. І в тому числі її найважливіша ланка - радіатор опалення.

У зв'язку з особливостями клімату, опалювальний сезон в нас триває досить довго - мінімум три місяці. А значить опалювальна система і, власне, радіатори опалення є обов'язковим атрибутом кожного приміщення, яке здійснює його житловим і комфортним в холодну пору.

Зауважимо, що на сайті http://aqueduct.com.ua/otoplenie/radiatory-otoplen ви можете придбати якісні та ефективні радіатори швидко та вигідно.

Говорячи сьогодні про радіатори, ми вже не маємо на увазі тільки звичні, що не дуже привабливі чавунні батареі- «гармошки», які встановлювалися в будинках і квартирах в радянські часи. Ми будемо говорити про нові стильних і ефективних радіаторах, які сьогодні пропонує сучасний ринок опалювальних приладів.

Важливо знати!

Як не сумно, але вітчизняна опалювальна система, створена ще в радянські часи, давно потребує реконструкції і модернізації. І, на жаль, не кожен сучасний радіатор адаптований під такі специфічні умови, як перепади тиску і температури, погана якість води. Розрахунковою температурою нашої однотрубною відкритої системи опалення в типових багатоповерхівках є показник в 105 градусів за Цельсієм, а тиску - 10 атмосфер.

Але в період запуску системи на початку опалювального сезону ці показники нерідко зашкалюють далеко за допустимі норми. Що може привести до гідравлічних ударів, які здатний витримати не кожен радіатор. Тому, вибираючи радіатор, обов'язково звертайте увагу на такі технічні характеристики вироби, як допустима температура і допустимий тиск в системі.

в Все для дому Переглядів: 411 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 16 жовтня 2018