Facebook

Яким має бути освітлення в різних кімнатах і приміщеннях

Зараз не бракує ламп різної потужності, а технології виготовлення освітлювальних приладів дозволяють підібрати їх оптимально для конкретно взятого приміщення. Ефективне освітлення різних кімнат в квартирі або в приватному будинку цілком можливо організувати власними силами. Для цього потрібно лише знати деякі ази.

Передпокій

Ця кімната потребує хорошого і досить яскравому світлі. В ідеалі мати основний плафон або люстру під стелею і один-два бра біля дзеркала, яке зазвичай є в передпокої.

До речі, на сайті https://rosreestr.net ви можете отримати виписку з ЕГРН в режимі онлайн швидко та просто.

Шафа

Відмінно підійде алюмінієвий профіль з підсвічуванням всередині шафи для підсвічування одягу. Профільне освітлення зі світлодіодними лампами рівномірно розподіляє м'які промені, які виходять від LED стрічки.

Кухня

На сучасних кухнях зазвичай присутній два джерела освітлення. Перший - основний у вигляді люстри під стелею. При цьому, якщо люстра знаходиться над столом, не рекомендується використовувати в ній люмінесцентні лампи, т. К. Вони наділяють продукти непоказним і блідим видом. Друге джерело світла на кухні - це освітлення над робочим столом і плитою. Тут можна застосовувати лампи денного світла.

Ванна кімната

Класичний варіант - один плафон по центру або над дверима. Лампи - люмінесцентні або розжарювання.

Дитяча кімната

В першу чергу потрібно пам'ятати про те, що освітлення кімнати для дітей має бути досить яскравим, але при цьому рівномірно розподіленим (без різких переходів в тінь). Обов'язково повинен бути присутнім головне джерело світла по центру кімнати. Якщо в приміщенні є стіл для дитини, то на ньому має бути також організовано освітлення. При цьому настільна лампа обов'язково повинна бути стійкою. Вимикачі і розетки повинні бути захищені спеціальними заглушками або бути недоступними для дітей. Для цього зовсім необов'язково проводити енергетичне обстеження будівлі, достатньо запросити досвідченого електрика.

Спальня

Тут все залежить від інтер'єру кімнати і предметів меблів, що знаходяться в ній. Основні рекомендації зводяться до того, що світло в спальні повинен бути м'яким і розсіяним.

Вітальня

Як і в попередньому випадку, тут величезну роль в організації освітлення грає інтер'єр. Але однозначно, освітлення вітальні повинне бути на багато яскравіше, ніж в іншій кімнаті.

Льох і веранда

Потрібно використовувати світильники, адаптовані для роботи в умовах підвищеної вологості. Ще один варіант - підвісні порцелянові патрони.

в Все для дому Переглядів: 470 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020