Facebook

Як правильно вибрати рушникосушку: практичні поради

Сантехнічні аксесуари настільки щільно увійшли в побут, що без них ванна кімната виглядає холодної і незатишною. Повною мірою це відноситься і до рушникосушок, які впевнено завойовують собі місце і в малогабаритних квартирах, і в приватних будинках, адже вони не просто пристосування для сушки рушників, а й спосіб обігріти кімнату і знизити вологість. На сучасному етапі полотенцесушитель втратив статус дефіциту.

Ринок пропонує широкий асортимент своєї продукції різних розмірів і конфігурації, для приміщень будь-якої площі, під інтер'єри будь-якого стилю. Залишається лише зробити правильний вибір, для чого варто знати основні критерії, що вимагають уваги.

Вибір за принципом дії

Залежно від теплової енергії, яку використовують рушникосушки, їх ділять на водяні і електричні. Водяные полотенцесушители можуть бути підключені:

  • до системи гарячого водопостачання квартири або будинку;
  • труб опалювальної системи.

До переваг водяних рушникосушок можна віднести їх економічність - ніяких додаткових витрат вони не вимагають, вода і так тече через квартиру по стояках. До недоліків обмеження в розміщення, пов'язані з суворою прив'язкою до трубопроводу, і той факт, що в разі відключення гарячої води вони перетворюються просто в елемент декору. Друге більшою мірою стосується міських квартир.

Електричні рушникосушки бувають двох типів:

  • нагрів відбувається за допомогою вологозахищенного кабелю;
  • в якості нагрівача використовують спеціальний трубчастий електронагрівач (ТЕН).

До речі, ви можете купить полотенцесушитель на сайті warmline.com.ua просто зараз.

Перевага електричних рушникосушок у відсутності прив'язки до систем водопостачання, недолік - деяке підвищення витрат на електропостачання.

Вибір за матеріалом виготовлення

Як матеріал при виготовленні рушникосушок використовують нержавіючу або звичайну сталь, мідь або латунь. Звичайна «чорна» сталь погано переносить водне середовище і через корозію такі моделі швидко виходять з ладу, кольорові метали добре проводять тепло і не схильні до електрохімічної корозії, але досить дорого коштують. Нержавіюча сталь має деяку перевагу перед іншими матеріалами:

  • Надійність. Труби з цього металу здатні витримувати високе значення і перепади тиску, що властиво системам водопостачання багатоповерхових будинків;
  • Довговічність. Нержавіюча сталь - матеріал вологостійкий і не піддається корозії;
  • Економічність. При незначних втратах в характеристиках ціна стали більш доступна в порівнянні з кольоровими металами.

Для оптимального функціонування стінки рушникосушки з нержавіючої сталі повинні становити не менше 3 мм.

в Сантехніка Переглядів: 475 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 09 липня 2020