Facebook

Термостатичні змішувальні клапани

Сучасні водопровідні та опалювальні системи складаються з великої кількості пристроїв, призначених для підвищення рівня безпеки при використанні гарячої води, поліпшення ефективності циркуляції теплоносія і збільшення терміну експлуатації обігрівального обладнання. У подібного роду системах часто встановлюють такі пристрої, як термостатичні змішувальні клапани. Вони розглядаються фахівцями як надзвичайно ефективні і надійні пристосування, які істотно впливають на продуктивність роботи опалювальних і водопровідних систем.

За допомогою термостатичного змішувального клапана можна підтримувати в системі задану температуру гарячої води, завдяки чому забезпечується не тільки більш економне споживання рідини, але і зведення до мінімуму будь-якої ймовірності отримання людиною опіків від контакту з нагрітим речовиною. Що стосується принципу роботи такого пристрою, то в цьому плані воно дуже нагадує звичайний термостат. Наявні в термостатичному змішувальному клапані особливі термочутливих матеріали швидко реагують на будь-які зміни температури: при її підвищенні вони розширюються, і навпаки, при зниженні температури вони зменшуються в об'ємі.

До речі, на сайті https://aviroom.ru/airtickets-moskva-turcija/ ви можете вигідно придбати авіаквитки з Москви в Туреччину.

Термостатичні змішувальні клапани доречно використовувати в різних будівлях індивідуального призначення, наприклад, заміських будинках, де встановлені автономні системи гарячого водопостачання на основі накопичувальних водонагрівальних установок. Температура води всередині бойлера, як відомо, досягає показника 90 ° C. Але така рідина небезпечна перш за все тим, що вона може завдати серйозні опікові травми.

Саме тому доводиться постійно крутити кран, щоб виставити більш-менш безпечний температурний режим. Від усього цього може позбавити термостатичний змішувальний клапан. Час, який потрібен пристрою для реагування на різку зміну температури води, становить не більше двох секунд. Клапан, таким чином, здатний швидко визначити, яку саме воду додати для отримання рідини з тією чи іншою температурою.

Сучасні системи опалення, особливо ті, в яких застосовуються ємкісні водонагрівачі та твердопаливні котли, часто обладнають триходовий різновидом термостатичних змішувачів клапанів. Її призначення тут - це підвищення температури теплоносія в місці, де він входить в нагрівальний агрегат магістралі зворотного потоку.

Завдяки використанню подібного роду пристроїв можна не тільки продовжити термін експлуатації котла, а й істотно скоротити енерговитрати. Термостатичний змішувальний клапан можна, хоча і небажано встановити також на магістраль, що відповідає за подачу тепла. Втім, такий варіант розміщення пристрою негативно позначається на його довговічності.

Щоб підвищити зручність обслуговування термостатичних змішувачів клапанів, рекомендується врізати в систему запірні крани. Такий технологічний хід дозволяє знімати і замінювати будь-який елемент термостата без необхідності у виведенні з системи теплоносія. Це дуже важливо, оскільки від справної роботи термостатичного змішувального клапана залежить рівень комфортності проживання в будинку.

в Обладнання Переглядів: 757 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 14 травня 2021