Facebook

Як вибрати потужну бензопилу

Бензопила, або мотопила - ручна ланцюгова пила, забезпечена двигуном внутрішнього згоряння. Бензопила приводиться в дію двотактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння, сполученим через систему передачі (муфту зчеплення, і іноді редуктор), з ланцюгом. Запуск двигуна - ручним шнуровим стартером. Запалювання - електронне, ротор магнето, як правило суміщений з маховиком, і крильчаткою вентилятора охолодження. Карбюратор - мембранного типу, що в поєднанні з відповідною системою забору палива, з бачка, дає можливість двигуну нормально працювати, в будь-якому положенні.

Конструктивні особливості бензопили від https://worcraft.com.ua/catalog/pily-benzinovye:

Бензопила має механізм автоматичного зчеплення, що працює по відцентровому принципу, завдяки якому на холостих обертах ланцюг нерухомий, і безпечний. У разі, якщо навантаження на двигун при пилянні перевищує допустиме (наприклад, ланцюг заклинило), то автоматичне зчеплення розірве (або послабить до припустимого рівня) передавальний момент на шину, і двигун не затихне. Сучасні бензопили також мають механізм гальма, який відразу зупиняє ланцюг при відскоку шини в сторону пильщика, обриві ланцюга, і інших аварійних ситуаціях.

Для змащення ланцюга, і шини на сучасних бензопилах передбачений окремий бачок з досить вузькому маслом, і масляний насос з невеликою подачею. Може використовуватися звичайне мінеральне (нафтове) масло, але останнім часом, особливо в побуті, набули поширення біорозкладні "ланцюгові масла" рослинного походження, що не мають до того ж неприємного нафтового запаху. За наявністю масла, і роботою насоса необхідно стежити, щоб ланцюг не працювала "всуху", істірая шину. Найпростіша перевірка - направити шину працює пилки на чисту поверхню, і на деякий час "дати газ" - крапельки масла, що злітають з нормально змащувати ланцюги, залишать слід.

Періодично (в тому числі, і в процесі тривалої безперервної роботи) необхідно регулювати натяг, і підтягувати її сответствующим механізмом на шині (це може бути регулювальний гвинт, і кріпильні гайки шини, або пристрій, що не вимагає додаткового інструменту). Звичайно потрібно, щоб під певним зусиллям відтягнення ланцюга її внутрішні приводні зуби не виходили з канавки на шині; точні вимоги містяться в інструкції виробника.

в Інструмент Переглядів: 530 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022