Facebook

Особливості будинків з бруса

Будинки з дерева цінувалися і користуються високою популярністю донині.

Будівлі виходять теплими, міцними, створюють приємний мікроклімат всередині приміщення. Головною ж перевагою таких будинків, вважається екологічна чистота. Адже дерево - це натуральний матеріал, створений самою природою.

Не так давно, дерев'яні будинки зводилися, в основному з колод. Сучасні технології дозволяють виготовляти з деревини нові будівельні матеріали, які не відрізняються своїми технічними характеристиками від дерева. Прикладом цього може служити одноповерховий будинок з бруса від https://normabrus.ru/doma-iz-profilirovannogo-brusa/.

Який буває брус

Будинки, зведені з бруса, дещо відрізняються від інших будівель, так як брус виготовляється в різних категоріях, так як сам брус виготовляється за допомогою декількох технологій. Ознаки відмінності полягають в наступному:

  • сьогодні пропонується профільований, що не профільований, клеєний брус. Перші два варіанти виготовляються з цільної деревини, другий варіант має іншу технологію виготовлення. Структура всіх представників відрізняється між собою;
  • брус може виготовлятися в залежності від типу профілю, наприклад, фінського профілю, подвійного замку, гребеня;
  • тепер що стосується вологості. Буває брус природної вологості. Вона залишається природного, так як до неї не застосовується камерна сушка. Є матеріал, який проходить камерну сушку. До речі, він наділений кращими технічними і експлуатаційними характеристиками;
  • часто вироби виконуються в різній формі. Наприклад, можна придбати брус з прямокутним перетином або із закругленою формі лицьового боку виробу.

Оскільки брус виконується різними способами, то слід трохи розглянути кожен з них:

Профільований брус

Виготовляється з цілісного масиву дерева. Всі 4 сторони піддаються обробці. Для того щоб будівля була правильної геометричної форми плюс не створював містків холоду, на двох кінцях вироби виконуються замкові з'єднання у вигляді «паз-шип».

Клеєний брус

Даний вид матеріалу виповнюється з декількох ламелей, склеєних між собою спеціальним складом. Судячи з відгуків власників таких будинків, можна зрозуміти, що даний вид бруса доставляє більше переваг в порівнянні з іншими видами матеріалу.

в Все для дому Переглядів: 12 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 02 квітня 2020