Facebook

Як вибрати вхідні металеві двері

Вхідні металеві двері - надійний захисник будинку від непроханих гостей. Якщо ви хочете вибрати дійсно якісну конструкцію, яка довгі роки буде бездоганно виконувати свої функції, скористайтеся нашими порадами.

Товщина металу

Надійність вхідних дверей багато в чому залежить від товщини металу в конструкції. Чим цей показник вищий, тим вище ступінь захисту. Однак важкі та громіздкі конструкції підходять далеко не всім. Давайте розберемося, якої товщини може бути метал і що від цього залежить.

  • 0,8 мм - це самий бюджетний варіант дверей, який можна зустріти на ринку. Фахівці жартома кажуть, що такі двері можна без проблем розкрити навіть консервним ножем. Як правило, в подібних конструкціях встановлюються не самі надійні замки, а як прошарок тепло- і звукоізоляції використовуються низькоякісні матеріали. Висновок: таку конструкцію можна встановлювати хіба що тимчасово.
  • 1 мм - це теж металеві двері бюджетної категорії, однак вони здатні забезпечити більш надійний захист. Щоб розкрити такі двері знадобляться кувалда і лом - процес злому може привернути увагу, а зловмисники в цьому не зацікавлені. Металеві двері в квартиру з такою товщиною металу - прийнятний варіант, але для захисту заміського будинку краще вибрати щось надійніше.
  • 1,5-2 мм - двері з такою товщиною металу відрізняються оптимальною вагою і добре підійдуть як для квартир, так і для котеджів. Характеристики міцності якості досить високі, а ціна оптимальна.
  • більше 2 мм - такі двері найчастіше купують господарі заміських будинків. Це дорогі моделі, в яких встановлюються надійні замки. Такої конструкції не страшні ні груба сила, ні так званий «розумний» злом.
  • Входные двери Феран із загартованої сталі вважаються найнадійнішими. Їм не страшні навіть професійні інструменти злому. Правда, такі конструкції мають значну вагу і можуть відлякати своєю чималою вартістю.

Дверні петлі

Від цих елементів дверей залежать такі показники, як довговічність запірних механізмів і щільність закриття.

Дверні петлі можуть бути:

  • Зовнішніми. Найпоширеніший варіант петель. Найкраще віддавати перевагу зовнішнім петель з протизнімні штирями.
  • Прихованими. Ці петлі ховаються за дверним полотном, доступ до них обмежений, отже, зрізати їх вкрай проблематично.

Кількість петель залежить від ваги конструкції. Якщо вага дверей від https://feran.ua/catalog/metall-fire менше 80 кг, 2-3 петлі витримають її без проблем. Якщо ж конструкція важить більше, необхідно 4 дверних петлі.

Ребра жорсткості

Ці елементи відповідають за стійкість двері до деформації. Чим більше ребер жорсткості, тим міцніше двері і тим складніше зламати її, припустимо, ломом. Слід пам'ятати про те, що ребра жорсткості обтяжують конструкцію і змушують встановлювати додаткові петлі.

в Вікна і двері Переглядів: 930 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022