Facebook

Як вибрати міжкімнатні двері швидко та просто

Облаштовуючи інтер'єр квартири або будинку, багато людей стикаються з питанням, як вибрати міжкімнатні двері, адже крім своєї практичності і функціональності вони несуть затишок і естетику в будинок. Щоб грамотно вирішити це питання і бути задоволеним якістю та зовнішнім виглядом обраних міжкімнатних дверей довгий час, необхідно мати певні навички. Наша стаття допоможе зробити правильний вибір в залежності від матеріалу виробу, розміру, виду, виробника і дизайну міжкімнатних дверей.

Які міжкімнатні двері вибрати: види, матеріал, конструкція

Щоб зрозуміти, як вибрати хороші міжкімнатні двері, потрібно знати основні критерії. Отже, міжкімнатні двері розрізняють:

За технологією виготовлення

Шпоновані двері.

Основою для виготовлення таких дверей служить дерев'яний масив або меблевий щит. Поверхня покриває тонкий зріз дерева дорогої породи. Простота в догляді і стійкість до вологості приміщення або клімату роблять шпоновані двері досить популярними у споживачів.

Ламіновані двері.

Конструкція та ж, за винятком покриття. У таких дверях поверхню основи покривається штучної плівкою.

Міжкімнатні двері з дерев'яного масиву.

Такі двері виготовлені з дорогого натурального матеріалу, що дозволяє підкреслити розкішний інтер'єр класичного або старовинного стилю. Вони набагато складніше і більш вимогливим в експлуатації. Вартість їх не завжди занадто висока. Наприклад, якщо вибрати міжкімнатні двері з сосни, так популярні у шанувальників натуральних матеріалів, то і ціна буде прийнятною, і виріб прекрасно впишеться в інтер'єр заміського будинку або дачі.

За матеріалом, з якого вони виготовлені

Вирішуючи питання, як вибрати міжкімнатні двері, обов'язково потрібно визначитися, з якого матеріалу вони повинні бути виготовлені, щоб оптимально відповідати всім вимогам, включаючи якість, зносостійкість і зовнішній вигляд.

Міжкімнатні двері виготовляються з:

  • дерев'яного масиву;
  • складальної деревини;
  • МДФ;
  • пресованого легкого каркасного картону у вигляді бджолиних сот;
  • ДВП, ДСП;
  • скла (фарбованого, з напиленням і т.п.).
в Вікна і двері Переглядів: 1131 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023