Facebook

Труби водогазопровідні: особливості вибору

Труба водогазопровідна (ВГП) - це прокат круглого перетину, який використовується в системах водопостачання, газового опалення та в опалювальних системах. Дані вироби відносяться до електрозварювальних труб. Проводитися труба ВГП може з спокійною, напівспокійну або киплячій стали, а також з високовуглецевих конструкційних сталей. Трубами чорними ВГП називаються вироби, які не пройшли в процесі виробництва процедуру оцинковки.

Відмінності в сортаменті труб ВГП класифікуються за такими ознаками:

  • по виконанню поверхневої обробки: наявність або відсутність оцинковки на трубах;
  • по класу точності виготовлення: труби звичайної точності виконання і високої точності виконання;
  • за значенням розміру товщини стінок: тонкостінні, нормальні і посилені;
  • за наявністю і виконання різьблення: труби без різьблення, з нарізаною або накатаній різьбленням.

Оцинковані труби спеціалізації ВГП відрізняються більшою стійкістю до корозії і набагато більш тривалим терміном служби. Слід враховувати, що оцинковані труби ВГП на 3% важче не оцинкована.

Труба стальная ГОСТ 3262, цена от производителя ВГП має свої особливості виробництва. Багато труб, марковані ВГП, виробляються з різьбленням по краях, необхідної для різних трубопровідних пристосувань, таких як трійники, муфти, відводи, переходи, куточки.

Діаметр ВГП прокату визначається за розміром внутрішнього діаметра, званого умовним діаметром. Внутрішній діаметр часто записується в дюймах. Зарубіжні труби нержавіючі ВГП мають справжній дюймовий розмір, який відрізняється від сполучних розмірів вітчизняних ВГП труб.

На вибір споживачем конкретного виробу впливає міра майбутніх навантажень і речовина, яка труба ВГП буде транспортувати, а також середовище, в якій труба буде експлуатуватися. Основними сферами застосування ВГП прокату є:

  • водогазопровод;
  • водопровід;
  • газопровід.

ВГП труби загального призначення призначені для холодної і гарячої води, а також для газу з робочим тиском не більше 25 МПа. Трубами ВГП також користуються при монтажі систем опалення, холодного водопостачання, газових систем та побутових газопроводів.

Труба ВГП, крім свого основного призначення, успішно застосовується в машинобудуванні, авіаційній промисловості, сільськогосподарської галузі.

в Все для дому Переглядів: 912 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023