Facebook

Як вибрати міжкімнатні двері правильно?

Купуючи нові міжкімнатні двері, ми в першу чергу звертаємо увагу на два фактори - ціну і дизайн, проте рідко цікавимося технічними характеристиками, матеріалом, який використовується, репутацією виробника та іншими важливими деталями. Забуваємо про те, що основна роль міжкімнатних дверей - це не тільки оформлення домашнього інтер’єру та створення затишку, а ще й у забезпеченні звуко- і теплоізоляції, зонуванні простору, захисту, тощо. Тому до вибору дверей потрібно підходити дуже відповідально.

 

В першу чергу, слід визначитися, з якого матеріалу Ви хочете двері, адже саме він впливатиме на експлуатаційні і споживчі характеристики. І як показує практика, чим вища ціна дверей, тим краща якість. Зараз на ринку доступні наступні моделі:

  • Двері з масиву. Ціна на даний вид найвища через те, що для виготовлення дверей використовують цінні породи деревини. Конструкція, яка складається з суцільних дерев’яних елементів, як правило, це каркас і вставки із дерева, що дозволяє багато разів при необхідності проводити реставрацію, не містить штучних шкідливих матеріалів і є довговічною.

  • Шпоновані двері відносяться до класу натуральних дверей. Конструкція складається з бруса, зазвичай соснового, для стабілізації якого наклеюється МДФ і огортається шпоном (натуральним чи файн-лайним).

  • Ламіновані, ПВХ та двері з екошпону - по своїй конструкції вони схожі, основна відмінність лише в зовнішньому покритті, яке впливає на вартість виробу. Ламіновані міжкімнатні двері покриваються недорогою фініш-плівкою на основі паперу, а ПВХ і екошпон - плівкою, а не папером.

  • Скляні двері. Існує декілька конструкцій таких дверей - на алюмінієвому чи металічному каркасі або безкаркасні міжкімнатні двері.

Іншим важливим фактором, який необхідно врахувати - це вибір виробника. Зараз дуже багато фабрик, майстрів, фірм, які роблять двері, проте якісних вітчизняних і європейських брендів, перевірених на практиці, обмежена кількість. Кожен використовує свою методику виробництва, через що міжкімнатні двері одного класу можуть бути абсолютно різними по якості обробки та оздобленню. В першу чергу, радимо звернути увагу на такі торгові марки як Папа Карло, Пан Ясень, Woodok SecretDoors, AluDoors. В Києві їхнім офіційним представником виступає магазин салонного типу "Підлога Двері Фарби". Ознайомитися з каталогом можна онлайн на pdf.kiev.ua або особисто в шоу-румі.

Вибираючи міжкімнатні двері, уважно придивіться до їх поверхні. Слід пам’ятати, що головна ознака якісного покриття - абсолютно рівна без западин і вигинів поверхня, на якій відсутні краплі лаку чи клею, непомічені шви шпону або плівки.

Також, слід визначитися із способом відкриття для Ваших дверей. По даній класифікації на вітчизняному ринку представлено декілька груп, зокрема:

  • Розпашні двері. Самий популярний варіант, якщо в вас передбачено місце для відкриття;

  • Розсувні двері-купе;

  • Маятникові двері. Цей варіант більше підійде для офісних приміщень, проте, деякі клієнти купують їх для квартири чи будинку;

  • Міжкімнатні двері-гармошки. Модель дверей розроблена для економії простору в приміщенні.

Не слід забувати про колір і стиль оформлення полотна дверей. В даному випадку основним критерієм, який визначатиме Ваш вибір, повинен стати дизайн приміщення, куди будуть вмонтовуватися міжкімнатні двері. Класичними варіантами прийнято вважати дерево і схожі з ним покриття. Для хай-теку підійдуть використання скла та білого, сірого, чорного кольорів, для кантрі (шеббі) - дерево з потертостями.

Визначившись з основними характеристиками міжкімнатних дверей, важливу увагу слід приділити аналізу продавців. Проаналізувати чи є вони офіційними представниками/дистриб'юторами виробників, чи просто перепродають товар інших магазинів, чи надають вони додаткові послуги на установку, гарантію на продукцію, мають сертифікати якості, тощо.

В Києві отримати безкоштовну професійну консультацію з купівлі міжкімнатних дверей Ви можете в магазині салонного типу "Підлога Двері Фарби", де в сучасному шоу-румі представлено великий асортимент дверей. В магазині діє система знижок та постійно оновлюється каталог продукції, який також доступний онлайн.

в Вікна і двері Переглядів: 386 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 06 грудня 2021