Facebook

Що таке шпон: Види і сфера застосування

Натуральний шпон - це оздоблювальний матеріал, що представляє собою тонкі листи деревини. Його виготовляють з натурального дерева хвойних або листяних порід, які ростуть практично у всіх кліматичних зонах від півночі до тропіків. Завдяки спеціальній технології виробництва і обробки шпон володіє красивим малюнком деревних волокон, структурою і привабливим відтінком. Завдяки цьому, такий матеріал вважається самим популярним і затребуваним варіантом для внутрішнього декоративного оздоблення приміщень, у виробництві меблів та інших виробів з натурального дерева.

Види шпону

Існує кілька видів натурального шпону, що відрізняються способом виготовлення, характеристиками і зовнішнім виглядом.

До речі, ви можете купить шпон на сайті baykal.com.ua просто зараз за найвигіднішими цінами.

Лущений шпон

Види і сфера застосування натурального шпонаЛущений шпон виготовляється шляхом механічного зрізання тонкого шару деревини безпосередньо з цільного обертового колоди. Для цього застосовуються спеціальні деревообробні верстати. Після зрізання шпон нарізається на листи певного розміру і склеюється в декілька шарів. Цей різновид шпону є однією з найдешевших і не завжди може порадувати повною відповідністю структури деревних волокон і малюнком. Як правило, її найчастіше використовують для обшивки дерев'яних дверей.

Струганий шпон

На відміну від лущеного, струганий шпон має неповторну текстурою, яка досягається зміною кутів в процесі зрізу і зміни площин заготовки. Натуральний струганий шпон отримують методом машинного зрізання дерев'яних смужок зі стовбура відповідно до ширини заготовки. Завдяки цьому вдається досягти цілісного візерунка деревних волокон, який дуже люблять шанувальники натуральної деревини.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2289 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022