Facebook

Душові кабіни

В даний час дуже популярним явищем стало придбання душових кабін. Кожна третя сім'я віддала перевагу саме їм, і можна авторитетно заявити, що покупка стала не марною. Кабіна для душу чудово впишеться як у більшу, так і в маленьку ванну кімнату. Площа займаного нею простору значно менше ванни. Однак, зупиняючи свій вибір на кабінці, необхідно брати до уваги не тільки величину ванної кімнати, але і людини, який стане її використовувати. Так, наприклад, найменший розмір кабінки для душу у ванну кімнату з округлою стінкою радіусом близько півметра повинен бути рівний 80 × 80 см. У ванній кімнаті середнього об'єму легко поміститься і ванна, і душова кабінка. Найбільш сприятливим варіантом будуть кутові душові кабіни. У ній ідеально поєднуються гідності ванни і кабіни для душу, займаючи при цьому незначний простір.

Між іншим, саме тут http://www.graffiti.od.ua/catalog/santehnika ви можете знайти красиві та оригінальні душові кабіни за доступними цінами!

Душова кабіна, крім виконання основної функції, має можливість комбінувати в собі велику кількість додаткових. У сучасних модифікаціях вбудовується радіо і телефон, крім того, процес прийняття душу супроводжують різні музичні композиції, як наприклад: звук прибою, шелест лісу, щебетання птахів і багато іншого. Більше того, існують душові кабінки з ефектом лазні, вони облаштовані таким чином, що пар залишається всередині кабіни, виникає ефект парилки. Така непроникна кабіна прогріє швидше і краще ванни або душу. До речі, перебувати в такій кабінці можна не довше 20 хвилин, а дітям краще взагалі відмовитися від перебування в ній.

Варто додати, що в сучасних універсальних кабінах для душа є наступні корисні функції: інгаляція, ароматерапія і навіть гідромасаж. У кожного є можливість отримувати задоволення від таких процедур у себе вдома, не відвідуючи, дорогі спа-салони.

Безпечні кабіни для душу.

Душові кабінки високої якості відповідають всім умовам і стандартам безпеки. Пластик, який використовують для виготовлення таких кабінок, не є шкідливим для людського здоров'я. Дверцята виготовляють з особливого скла, що має значну ступінь надійності і міцності. Маючи регульовані опори, душові кабіни дуже стійкі, у тому числі і на нерівній поверхні. Для виготовлення піддонів використовують акрил, кераміку, емальований сталь, декоративний мармур, до того ж рифлений підлогу запобігає ковзанню.

в Сантехніка Переглядів: 2651 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 25 вересня 2020