Facebook

Переваги якісної керамічної плитки

Керамічна плитка - найпопулярніший оздоблювальний матеріал для ванної кімнати та кухні.

Вибір різновидів дуже великий. Так, для облицювання стін ванної велику популярність завоювала плитка Charme від виробника Italon. Загалом, тисячі варіантів є у покупців. Керамічні плитки мають товщину від 6 до 16 мм і утворюються в процесі випалу. Найбільш часто використовуваним сировиною для їх виробництва є глина, кремнезем, барвники і різні види гірських порід. Універсальність доступних дизайнів і широкий спектр кольорів роблять їх придатними для всіх типів інтер'єрів. Які їх найбільші переваги?

Незаймистість і антистатичність

Керамічна плитка незаймиста і антистатична. Тому нам не потрібно турбуватися про попелі сигарет або інших горючих матеріалах. У свою чергу, їх антистатичні властивості роблять їх застосовними не тільки в будинках, але і, наприклад, в лікарнях, де в операційних приміщеннях використовуються спеціальні типи електропровідних плиток. Крім того, вони добре проводять тепло, що робить їх ідеальними для підлог, що обігріваються.

До речі, вас може зацікавити интернет-магазин керамической плитки в Украине, в якому ви можете придбати якісну плитку за доступними цінами.

Міцність

Ці плитки є надзвичайно міцним матеріалом. Вони не втрачають колір, не вицвітають при впливі світла і переносять навіть великі навантаження. Вони стійкі до плям, подряпин. Захист від замерзання прекрасно працює на терасі і балконі, будучи надзвичайно нечутливим до суворих погодних умов. Відповідне їх положення, зробить також, що кількість відходів буде невелике, і ми заощадимо значну суму в сімейному бюджеті.

Гігієна і догляд

Кераміка - це матеріал, який особливо простий в догляді і гігієну. Щоб бути чистим і блискучим, просто протріть його вологою тканиною з невеликим додаванням мила. Вони особливо рекомендуються для людей, які страждають алергією, тому що їх поверхня характеризується високою щільністю, що, в свою чергу, призводить до того, що на них не проживають мікроорганізми, кліщі та інші мікроорганізми, шкідливі для нашого здоров'я.

Різноманітність

Незаперечною перевагою керамічних плиток є їх велике розмаїття, як з точки зору доступних дизайнів, так і розмірів і кольорів, так що ми можемо вписатися практично в будь-який інтер'єр, від самого традиційного до сучасного. Завдяки керамічній плитці, що імітує інші матеріали, такі як дерево, ми створимо затишну, теплу атмосферу в наших інтер'єрах при невеликих витратах.

в Облицювання Переглядів: 1056 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022