Facebook

Правильний ремонт квартири

 

Після купівлі власного помешкання, багато людей прагнуть перетворити житло на індивідуальний куток затишку, комфорту та зручності, тому ремонт квартир – нерідке явище. Це стосується як приміщень у новобудовах, так і приміщень, куплених на вторинному ринку.

Етап планування

Багато недосвідчених у цих питаннях людей, кидаючись у вир ремонту, стикаються з серйозними проблемами, тому що не мають вірного плану дій. Щоб всі процеси були виконані правильно, у встановлений час та не призвели до додаткових витрат у майбутньому, треба скласти робочий план.

При цьому прораховуйте всі варіанти, які можуть застопорити роботу у самий відповідний час. План також допоможе створити інтер’єр, який максимально відповідатиме вашим уподобанням, та заощадити фінанси і витрати часу.

Технологія ремонту

Навіть спеціалісти, які знають процес зсередини, не беруться до роботи без детального плану.

Перелік робіт, які обов’язкові при кожному ремонті:

1. Етап «брудних» робіт.

На цьому етапі проводять демонтажні роботи, розмивають поверхні, вивозять сміття та прибирають бруд, який може нашкодити оздоблювальним матеріалам. Якщо необхідна заміна вікон чи знесення частини стіни, то таку роботу також проводять на даному етапі.

2. Облаштування стяжки та вирівнювання підлоги, стін, стелі.

Цього потребують 99% квартир у старих будинках. Зекономити час можна, застосувавши швидко застигаючу підлогу або суху стяжку.

3. Розводка труб (опалювальних і водопровідних), монтаж електропроводки.

На цьому етапі треба приховати трубопровід та електричну проводку від зайвих очей. Одними з найважливіших факторів комфортного проживання є тепло, світло та вода. Але якщо під час ремонту зробити неправильний монтаж, то вони ж можуть стати причиною багатьох серйозних проблем. Тож, щоб у майбутньому обійтись без демонтажу оздоблювальних матеріалів, звертайтесь до спеціалістів. На сайті http://kapitel.lviv.ua/ вам запропонують якісні електромонтажні роботи та інші послуги з ремонту квартир.

4. Чорнова обробка.

На чорновому етапі проводять штукатурні роботи, вирівнюють стіни задля подальшого нанесення декоративного покриття. Всі комунікації ховають, після чого стеля й стіни ґрунтуються та затираються.

5. Фінішне оздоблення.

На завершальному етапі ремонтних робіт встановлюють двері, укладають плитку, фарбують стіни та стелю або клеять шпалери, монтують функціональні дрібниці та доводять оформлення приміщення до досконалості.

в Все для дому Переглядів: 2987 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 21 вересня 2020