Facebook

Особливості та переваги котеджних містечок

Зовсім недавно виник стабільний попит на заміську нерухомість, який вже встиг придбати стійкий зростаючий характер. Багато міських жителів бажають обзавестися землею і власним будинком, який в майбутньому повинен стати місцем відпочинку або постійним місцем проживання на природі, далеко від загазованого міської суєти і шуму.

Не секрет, що в 19 столітті заміське житло коштувало дуже дорого і відносилося до категорії елітних об'єктів нерухомості. Набували таке житло тільки аристократи, імениті городяни, влада. Цінувалися садиби і будинки, зведені біля річок або озер, а також в місцях з мальовничою природою. Нерідко такий будинок передавався у спадок, як предмет антикваріату або дорогоцінну прикрасу.

До речі, на сайті https://goodlifepark.ua ви можете дізнатися більше про елітне котеджне містечко.

Радянський період повністю змінив пріоритети громадян. Переселивши всіх в безликі бетонні багатоповерхівки з однаковими квартирами. Однак можливість володіти заміським будинком залишалася, наприклад, у партійної еліти, яка скуповувала величезні наділи землі. Прості громадяни задовольнялися дачними ділянками, якщо пощастить, поблизу водойми або каналу.

В даний час знову спостерігається різка зміна ситуації. Кожному бажаючому сьогодні можуть запропонувати ділянку за містом з уже побудованим комфортабельним будинком в котеджному селищі. Таке житло має ряд особливостей і незаперечних переваг. Найперші селища стали будуватися поблизу великих міст в екологічно сприятливих для проживання регіонах. Пізніше, коли якісної підходящої землі в передмісті ставало все менше, освоєння піддавалися більш віддалені райони, також зі сприятливою екологією.

На сьогоднішній день попит такий, що котеджні селища будуються ударними темпами. Забудовники намагаються всіляко задовольнити зростаючий попит на заміські будинки і котеджі.

Незважаючи на те, що котеджні селища розташовані за межею міста, в них є все необхідне для зручного і комфортного проживання або відпочинку. Крім розвиненої мережі інженерних комунікацій, такі селища можуть зрівнятися за ступенем безпеки з будь-яким міським житловим комплексом. Територія обов'язково обладнана, проникнути в селище без запрошення або спеціальної перепустки просто неможливо.

Крім того, за певну плату спеціальний персонал стежить за станом об'єктів громадського користування, як дороги, паркові зони, набережні і так далі.

Розвинуте транспортне сполучення і наявність практично у кожного жителя елітного селища власного автомобіля дозволяє виїжджати і повертатися додому в будь-який зручний час. Так деякі власники заміських котеджів продовжують працювати в місті, кожен день, повертаючись в зручний і затишний будинок, розташований далеко від міського шуму і смогу.

в Сад і дача Переглядів: 1372 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022