Facebook

Як вибрати квартиру на вторинному ринку

Рішення обзавестися власністю дається не просто, особливо під час кризи, коли платоспроможний попит населення так впав, а ціни злетіли. Тому на часі стало придбання квартири - «вторинки».

Перш за все, розставте пріоритети:

  • Визначтеся з оптимальною грошовою сумою, яку ви готові заплатити за квартиру;
  • Відповідний район міста;
  • Поверх і склад будівлі (блоковий або панельний будинок);
  • З євроремонтом або легкої обробкою і т.д.

Які нюанси необхідно врахувати при покупці квартири на вторинному ринку?

Оцініть інфраструктуру району, територію, що купується. Що знаходиться в крокової доступності: школа, дитсадок, магазини, маркети, кафе, наявність парковки і т.д. Наприклад, вибрати квартиру можна тут http://prodazhkvartyr.kiev.ua/ , тільки перевірені квартири, розумна ціна, широкий вибір на будь-який бюджет.

Потім переходите до внутрішнього вивченню: наявність ліфта і його стан, стан під'їзду в цілому, заходи безпеки (домофон, наявність вахтера і т.д.). Пильний погляд зверніть на сходову площадку 1-ого поверху багатоквартирного будинку: вологість повітря, наявність неприємних запахів, цвілі на стінах.

У вашому новому житло перевірте на справність санвузол, труби, електропроводку, вентиляцію. Перевірка на наявність протікання стелі і стан стін.

І, звичайно ж, дізнайтеся про сусідів, може вони і є причина продажу вам житла.

Коли ви визначитеся з квартирою, переходите до вибору зручного способу оплати, іпотека, часткова оплата матеріальним капіталом, повна оплата.

в Все для дому Переглядів: 230 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019