Facebook

Вибираємо газонокосарку

Для швидкого і якісного скоса м'якої трави набагато практичніше використовувати різні газонокосарки, оснащені потужними електричними або бензиновими двигунами і різними ножами, зробленими зі сталі або волосіні.

Найбільш зручними вважаються електричні газонокосарки, оснащені довгим проводом, завдяки якому можна скошувати траву з великих площ. Часто вони комплектуються потужними двигуном (більше 2 кВт), здатним скосити за допомогою сталевих ножів не тільки однорічну траву, але навіть і багаторічну. Двигуни мають повітряне охолодження, завдяки якому вони здатні працювати весь день безперервно. І такі газонокосарки здесь, часто оснащуються знімним травозбірником, в яких збирається вся зелена маса, яка приємно пахне. Прибирати по-старому (за допомогою граблів) скошену траву більш не доведеться.

Якщо поруч немає електричної розетки, то вихід є в покупці акумуляторної газонокосарки тут, яка заряджається протягом декількох годин і далі скошує траву протягом 20 хвилин. Такі газонокосарки відрізняються компактним розмірами, мають зручну ручку для перенесення, відрізняються не дуже великою потужністю і їх варто купувати тільки для тих газонів, в яких росте м'яка однорічна трава.

Якщо потрібно скосити жорсткий газон (наприклад, партерний), краще вибирати бензинову газонокосарку, в якій використовується потужний двотактний ДВС. Моторесурс останнього часто становить не менше 5 000 годин і такий двигун, якщо використовувати правильно підібране паливо (суміш бензину і синтетики) зможе пропрацювати тривалий час на будь-якому великому газоні, зовсім не перегріваючись. Додавати в бензин дешеве мінеральне масло вважається недоцільним справою, оскільки дорогий двигун ризикує вийти з ладу вкрай швидко!

До недавнього часу тримери були слабо представлені на ринку. Останні являють собою штангу, на кінцях якої розміщуються ножі та двигуни. Часто з бензиновими двигунами використовуються сталеві ножі, здатні зрізати будь-яку жорстку траву на незручний. Але електричні тримери переважно комплектуються товстими жилками, здатними досить якісно зрізати м'яку траву. І безпеку при цьому виявиться гарантованим справою - волосінь не заподіє особливої ​​шкоди ногам газонокосильщика.

в Сад і дача Переглядів: 900 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022