Facebook

Як вибрати кухонну мийку?

Щоб готувати смачні страви, дотримуватися ідеальний подарунок у приміщенні кухні, необхідно мати зручне мийку. Відмінним сучасним варіантом може бути мийка. Не можна недооцінювати важливість комфортних умов для ведення господарства. Тому кухонне простір повинен бути організовано правильно, а меблі та техніка повинна бути функціональної. Розглянемо деякі особливості вибору.

Моделі з нержавіючої сталі

Найбільш затребуваним варіантом тут в даний час вважаються мийки, матеріалом яких є нержавіюча сталь. Їх поверхні можуть бути:

  • матовими;
  • глянцевими.

Певним недоліком таких моделей є високий рівень шуму. Цей мінус нівелюється спеціальними тканинними звукопоглиначами, які використовують багато сучасних компанії. Сталь при цьому потовщена, а поглинач шуму розташовується знизу.

Моделі з штучних матеріалів

Вартість таких мийок вище, ніж тих моделей, в яких використовується нержавіюча сталь. Це пояснюється тим, що виробники застосовують кам'яну крихту, в основі якої - смоли і пігменти. Даний матеріал приваблює своєю екологічністю, високою якістю. Відмінно вирішується проблема шумопоглинання, такі мийки відмінно справляються з миючими засобами, високими температурами.

З штучного каменю теж роблять кухонні мийки. Відмінним варіантом є граніт, мойка на кухню - це вибір сучасної господині.

Також на ринку представлені моделі з акрилу. Недоліком є ​​те, що вони не дуже добре переносять вплив дуже гарячої води, на їх поверхні можуть з'являтися подряпини. Для повернення первісного вигляду можна проводити шліфовку. До переваг відносять різноманітність за забарвленням і формам, невелика вага.

Ще одним сучасним матеріалом є агломерат, 90 відсотків якого - натуральний камінь. Подібні моделі мають масу незаперечних переваг. Доглядати за ними дуже просто, мийки мають високий рівень стійкості до підвищених температур, механічного впливу.

Моделі з кераміки

Керамічна мийка може бути справжньою окрасою інтер'єру приміщення. Такі моделі є хімічно стійкими, на них не може впливати висока температура. До переваг можна віднести простоту догляду. Недоліком є ​​істотна вага і те, що вони бояться ударної дії.

в Все для дому Переглядів: 969 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022