Facebook

Турбощітка для пилососа: особливості будови і основні відмінності робочої насадки

Турбощітка

Спочатку в комплекті з побутовим електроприладом йде стандартний набір насадок. Найчастіше при прибиранні квартири використовують тільки одну основну робочу щітку. Головним її недоліком є ​​слабка функціональність. Якщо в будинку живуть тварини або затіяний ремонт, потрібна турбощітка для пилососа, що дозволяє ефективно прибирати сміття на складних поверхнях.


Пристрій турбонасадкі і принцип роботи

Ефективність турбощітки пояснюється її пристроєм. Зовні виріб нагадує традиційну щітку. Однак всередині корпусу захований валик з щетиною. Під час прибирання він починає обертатися. Щетина захоплює шерсть, волосся, бруд і подає сміття на всмоктуючий отвір. Якщо вам потрібна турбощетка для пылесоса zelmer, можете придбати її в магазині "Майстер плюс".

Обертання гумового ролика зі щетиною нешкідливо для будь-якого підлогового покриття. Механізм ефективно вигрібає в'їдається пил з килимів з високим ворсом, накопичену бруд в стиках плитки і просто очищає гладку поверхню. Щетина на валику розташована по спіралі, за рахунок чого поліпшується захоплення. В дію механізм призводить додатковий електродвигун або тягова сила пилососа, що утворює повітряний потік.

Турбонасадка призначена для прибирання складних поверхонь, де не впорається звичайна щітка. Частота обертання круглої щітки регулюється автоматично без участі людини і залежить від типу поверхні, що очищається. На твердому підлогове покриття валик зі щетиною обертається повільно. Такої швидкості достатньо, щоб якісно зібрати сміття з лінолеуму, ламінату, кахлю. У килимів з високим ворсом або ковролине сміття в'їдається глибоко. Щоб ефективно очистити поверхню, частота обертання ролика збільшується.

Після кожного прибирання механізм вимагає ретельного очищення від шерсті, ниток і волосся. Накопичення знижують ефективність роботи турбонасадкі, а згодом виводять з ладу робочий механізм.

Відмінності турбонасадок за типом приводу
Робочий механізм турбощетки наводиться в дію приводом від електромотора або повітряним потоком.

Механічна турбонасадка

Продуктивність механічної моделі безпосередньо залежить від потужності пилососа. Валик не має електричного приводу і обертається від повітряного потоку. Турбощетка надаватися на телескопічну штангу побутового приладу і використовується як звичайна щітка.

Оскільки обертання валика залежить від сили повітряного потоку, то на якість прибирання впливає потужність пилососа. Чим більше сила всмоктування побутового приладу, тим краще продуктивність насадки.

При використанні механічної турбощетки, тверде покриття підлоги краще прибирати вертикальним побутовим приладом з аквафільтром. На м'яких килимових покриттях ефективніше використовувати агрегат зі звичайним пилозбірником.

Електрична турбонасадка

Модель з електричним приводом працює незалежно від пилососа. Усередині корпусу насадки встановлений мотор. Через шківи він пов'язаний ременем з робочим валиком. Частота обертання регулюється автоматично. Якість прибирання поліпшується, навіть якщо у побутового приладу слабка потужність всмоктування. Вартість хорошою електричної моделі може зрівнятися з ціною пилососа.

Турбонасадкі універсального призначення

Турбощітки універсального призначення підходять до всіх моделей пилососів. Пристрій виробів будь-якого виробника однакове. Обертання вала відбувається за рахунок повітряного потоку. При покупці універсальної моделі звертають увагу тільки на відсутність шлюбу.

Незалежно від моделі, турбонасадку чистять після кожних двох прибирань. Процес має на увазі від'єднання робочого елемента від телескопічної штанги. На корпусі знімають захисну кришку, з валика і лопатей видаляють сміття, після чого виконують зворотну збірку. При сильному забрудненні турбонасадку очищають після кожного прибирання.

в Інструмент Переглядів: 992 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021