Facebook

Як вибрати комплект інструментів: особливості асортименту Intertool

Кожен автомобіліст рано чи пізно потрапляє в ситуацію, коли йому необхідний власний автоінструмент. Чудово, якщо такий комплект завжди під рукою і вам не доводиться позичати його у сусідів чи звертатися до автосервісу.

Головне — вибрати правильний комплект, який відповідатиме вашим потребам. Набори інструментів Intertool представлені трьома модельними рядами, тож пропонуємо розібратися, яка лінійка потрібна саме вам.

Який набір вибрати для побутового використання?

Якщо ви шукаєте інструменти для повсякденних потреб, варто звернути увагу на лінійку для побутового призначення. Варіанти з цієї серії відрізняються від інших моделей Інтертул зеленим кольором кейса. Такий набір ключів стане в пригоді тим, хто час від часу самостійно займається техобслуговуванням власного авто та для нечастих ремонтних робіт вдома.

Переважно в побутові комплекти входять найнеобхідніші девайси: кілька викруток, молоток, ключі різного розміру, плоскогубці, рулетка тощо.

Безперечними перевагами набору ключів із цієї лінійки є :

  • наявність міцного кейсу. Додаткові ребра жорсткості запобігають деформації футляра та надійно фіксують вміст кейса;
  • матеріал виготовлення. Усі інструменти в комплекті виготовлено із загартованої вуглецевої сталі з антикорозійним покриттям, тож вони прослужать довго і не зламаються навіть під час високого навантаження;
  • доступність. У ньому зібрані девайси, без яких не обійтися. Крім того, він більш вигідний, ніж купівля всіх пристроїв окремо.

Особливості лінійки STORM

Моделі з цього ряду — більш функціональні, оскільки призначені для серйозних ремонтних робіт. Залежно від призначення до них може входити від 20 до 111 одиниць, тож ви точно легко зможете дібрати потрібний набір головок.

Особливості напівпрофесіонального комплекту:

  • ударостійкий футляр. Оскільки такі аксесуари частіше доводиться транспортувати, їх виготовляють з ударостійкого матеріалу з посиленими петлями та металевими замками;
  • сталь марки Cr-V 50BV30. Це якісний матеріал з двома шарами нікелю, які захищають його від появи іржі. До того ж, усі девайси стійкі до деформації, тож мають високий термін експлуатації;
  • храповий механізм держаків. Це надійний механізм, виготовлений в Тайвані. Його особливістю є плавний хід і невеликий кут повернення. Це дозволяє застосовувати девайси навіть в умовах обмеженого простору.

Професіональна лінійка комплектів

Останній модельний ряд включає набори, призначені для регулярного користування. Максимальна комплектація налічує понад 170 одиниць, тож він здатен впоратися з будь-яким завданням. Це незамінний помічник в автомайстерні чи на станції техобслуговування.

Переваги професіональної серії очевидні:

  • міцний зносостійкий матеріал інструментів. За основу взято ту саму марку сталі, що й у попередньому варіанті. Відмінність полягає в наявності хромових і ванадієвих присадок, які підвищують стійкість металу та захищають його від пошкоджень;
  • легкий держак з храповим механізмом. Додатковий захисний шар поліпропілену надійно захищає її від будь-яких пошкоджень;
  • стильний кейс, виготовлений із міцного пластику. Потовщені стінки вічок, надійна фіксація та металеві замки запобігають розсипанню девайсів і довільному відкриттю футляра під час транспортування.

Погодьтеся, це вкрай зручно, коли для кожного призначення є окремі варіанти наборів. Тепер головне — визначити, в яких умовах ви плануєте їх використовувати та які саме девайси насамперед потрібні для роботи. Знаючи це, підібрати оптимальну модель буде дуже легко.

Стаття створена за матеріалами сайту Zakupka.com.

в Інструмент Переглядів: 628 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022