Facebook

Автоматика для розпашних воріт. Вибираємо правильний комплект

Розпашні  ворота - традиційна в'їзна конструкція. Дерев'яні і металеві моделі часто зустрічаються на об'єктах різного призначення (заміські будинки, промислові підприємства, комерційна нерухомість і т. п.).

 

Автоматика для розпашних воріт вже давно перестала бути розкішшю. Установку електроприводів і системи управління може собі дозволити практично кожен. У цій статті ви дізнаєтеся, як вибрати автоматику для розпашних воріт і не помилитися.

Автоматика для розпашних воріт буває трьох видів:

  1. Лінійна. Принцип роботи - рух штока за допомогою черв'ячної передачі.
  2. Система важеля. Привід схожий на зігнуту руку людини. Частини важеля з'єднує рухливий шарнір.
  3. Підземна. Її встановлюють в тому випадку, якщо потрібно повністю приховати автоматику. Такі системи коштують дорого і зустрічаються дуже рідко.

Розглянемо приводи перших двох типів більш детально.

Встановлення лінійної автоматики обійдеться дешевше, ніж монтаж системи важеля. При цьому, приводи розраховані на велику вагу воріт. Наприклад, комплект лінійної автоматики коштує близько 450 євро. Кожен привід розрахований на 2-метрову стулку вагою до 800 кг. Для порівняння: важільна автоматика  витримає тільки 225-кіллограммовую стулку аналогічної довжини. При цьому комплект обійдеться в 580 євро.

Виникає логічне запитання: чому виробники випускають важільні моделі? Справа ось у чому, якщо стулки воріт відкриваються всередину, то лінійні приводи на широких стовпах із цегли без видалення частини кладки встановити не вийде.

Важливі характеристики

При виборі конкретного комплекту автоматики для розпашних воріт зверніть увагу на три важливі характеристики:

  1. Інтенсивність використання. Цей показник виражається у відсотках і визначає, скільки часу ворота повинні «відпочивати» після кожного циклу відкривання / закривання.
  • 30% - 3-5 хв;
  • 50% - 1,5-2 хв.

Моделі з низькою інтенсивністю підійдуть для використання в приватних володіннях. Для експлуатації на промислових об'єктах з високою щільністю трафіку буде потрібно система з більшою продуктивністю (50-100%) або установка шлагбаума.

  1. Вага і конструкція стулок. Якщо вони суцільні, то максимальна вага, на яку розрахований привід, не повинна перевищувати масу стулки в 4 рази. В такому випадку механізм не витримає. Якщо ворота продуваються, то вибирайте моделі з розрахунку: вага стулки + 100-200 кг.
  2. Ширина стулки. Не підбирайте комплект автоматики за максимальними характеристиками. Ширина стулки повинна бути в середині діапазону значень приводу. Економія, загрожує швидким виходом конструкції з ладу. Це вкрай важливо в тому випадку, якщо стулки суцільні.
в Все для дому Переглядів: 87 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 14 травня 2021