Facebook

Трансформація диванів з ортопедичним матрацом

Більшість середньостатистичних квартир в нашій країні мають маленьку площу, саме тому нам доводиться поєднувати вітальню зі спальнею і тут же намагатися розпланувати своє робоче місце чи ігрове місце для дитини. Звичайно ж, більшість жителів України раді вже тому, що вони володіють окремою квартирою, і тому намагаються якомога комфортніше і затишніше облаштувати її. Саме для таких квартир і створюються дивани з різними механізмами трансформації.

Існують такі відомі всім механізми трансформації як книжка, єврокнижка, клік-кляк, французька й американська розкладачка, викочування, дельфін, а також багато інших. Книжка найстаріший і, мабуть, найпоширеніший варіант м'яких меблів, які купуються в нашій країні. Даний механізм є найбільш простим, однак він не підійде для щоденного використання дітям або жінкам, оскільки цей механізм деколи вимагає багато сил, для того щоб перетворити диван в спальне місце. Звичайно ж, існує й безліч плюсів, наприклад дивани з таким механізмом, як правило, компактні і мають ящики для білизни.

Єврокнижка вважається одним з найбільш міцних і довговічних механізмів, при цьому він легко трансформується в рівне і зручне спальне місце, також у диванів з таким механізмом є ящик для білизни.

Клік-кляк можна назвати вдосконаленою «книжкою», відмінність полягає лише в додатковій системі положення спинки «Релакс». Дивани з таким механізмом мають масу плюсів наприклад, той же ящик для білизни, як правило, три положення, які приймає диван - «лежачи», «сидячи» і «напівсидячи», а також, що важливо, ідеально рівне спальне місце.

Розкладачки є самими модними і цікавими з точки зору дизайну, вони мають розкладний механізм з латами, пасової або металевою сіткою. Такі дивани компактні, проте краще їх використовувати в якості гостьового варіанту, відсутня ящик для білизни.

Незважаючи на те який варіант механізму ви виберете, обов'язково придбайте той диван, у якого є ортопедичний матрац. Такі дивани дозволяють створити комфортну ліжко і є запорукою гарного сну. Трансформація диванів з ортопедичним матрацом може бути всіх перерахованих вище видів.

в Меблі Переглядів: 2415 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 21 червня 2018