Facebook

Специфіка виготовлення металевих дверей

Сьогодні будівельна сфера надає широкий асортимент за вибором різних товарів. Не виключенням стали і металеві двері.

Вироби з металу користуються високим попитом серед покупців, так як дана продукція відрізняється надійністю, довговічністю і вони цілком доступні.

Тож ви можете замовити якісні двери в Киеве на dvernoydom.com.ua за дуже вигідними цінами! Вас неодмінно приємно здивує широкий асортимент та професійність магазину.

Деякі люди вважають за краще не звертатися в спеціалізовані магазини, а займаються виготовленням двері самостійно. Але щоб приступити до такого процесу, необхідно вивчити поетапно всю технологію.

Матеріал і інструменти

Відразу варто відзначити, що самостійне виготовлення конструкції відноситься до бюджетних варіантів, якщо порівнювати з покупкою готового виробу. Але в такому випадку вам знадобиться не тільки набір інструментів і володіння навиком в цій сфері, а й креслення (який можна скласти самостійно).

До основних складових, які виконують важливу роль в основі конструкції є:

  • металеві кути або профілі, використовувані в каркасі або полотні;
  • лист з високоміцного матеріалу (стали);
  • петлі (кількість залежить від розміру дверної конструкції);
  • ручка і замок;
  • будівельна піна.

Фахівці відзначають, що набір інструментів і сам матеріал залежить від того, яку функцію виконуватиме сама конструкція. Наприклад, для вхідного типу двері найкраще використовувати щільні і товсті металеві листи.

Іноді, при створенні металевих дверей використовується не один, а навіть два полотна. В такому випадку необхідно застосувати утеплювач, щоб заповнити вільний простір.

Процес виготовлення

У технології виготовлення металевих дверей завжди необхідно пройти 4 основних етапи. Першим кроком і дією є виготовлення каркаса. Щоб каркасна основа повністю вписалася в дверну конструкцію, в області зазорів необхідно залишити приблизно 2 см.

Другим етапом буде виготовлення полотна, в цьому випадку потрібно звернутися до зварювальних робіт. Проводити такий процес необхідно поступово, невеликими ділянками.

А ось для фурнітури краще використовувати прути зі сталі, діаметром в 2 см. Їх необхідно кріпити до основи каркаса і полотна одночасно.

Для облицювальних робіт можна використовувати будь-який вид матеріалу.

Варто відзначити, що при неправильній розмітці процес виготовлення можна порушити, і в кінцевому результаті вийде неякісна конструкція. Тому все ж краще звернутися до професіоналів.

в Вікна і двері Переглядів: 2149 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 16 грудня 2018