Facebook

Вибираємо паркетну дошку

В першу чергу слід визначитися з тим, яка товщина паркетної дошки вам необхідна. Для того, щоб дошка мала тривалий термін експлуатації, у неї повинна бути певна ступінь міцності, яка залежить від товщини робочого шару. А все тому, що від товщини цього шару безпосередньо залежить, скільки обробок зможе витримати підлогу. Найчастіше товщина декоративного шару дошки для паркету складає близько 4 міліметрів, тому вона цілком зможе витримати кілька процесів циклювання. Такий варіант буде найбільш оптимальним, якщо у вас є для цього певні фінансові можливості.

Якщо не виходить підняти висоту підлоги в приміщенні, то в такому випадку, підійде саме паркетна дошка. Але це буде останнім варіантом вирішення проблеми, тому як тонка дошка досить нестійка до циклювання. З тонкими паркетними дошками є можливість тільки відремонтувати лакове покриття.

Слід особливо акцентувати свою увагу на те, як виконана паркетна дошка. Так, матеріал хорошої якості буде добре відшліфованим, а сама дошка буде повністю гладкою.

Якщо ви вирішили зробити паркет з такої дошки, то при її виборі варто орієнтувати не так на фотографії матеріалу, а на її зовнішній вигляд в реальності, тому що тільки таким способом ви зможете визначитися з кольорами того ж відтінку. Це особливо важливо, якщо необхідно підібрати певну колірну гамму, а також малюнок текстури.

Якщо ви вибираєте між матеріалом, який має вже готове покриття і тим, яке потрібно буде після установки відшліфувати, краще зупинити свій вибір на першому варіанті. Це тому, що таке покриття, яке наноситься в заводських умовах, набагато якісніше.

Важливо також і те, яким способом буде проводитися укладання таких паркетних дощок. Це варто враховувати з особливою уважністю в тому випадку, коли укладання буде організовуватися самостійно. Рекомендується вибирати плаваючий спосіб з використанням замкового кріплення, завдяки якому монтаж проводиться легко і швидко.

Крім привабливого зовнішнього вигляду такого матеріал для паркету варто враховувати його стійкість до навантажень і твердість. Дуже важливо враховувати і те, яка реакція деревини подібного декоративного покриття на різні перепади вологості, тому як в різні сезони вони можуть бути значними.

в Все для дому Переглядів: 592 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 21 вересня 2019