Facebook

Як вибрати якісну металочерепицю?

В даний час металочерепиця стала одним з найбільш затребуваних покрівельних покриттів, яке повністю забезпечує потреби користувачів, володіючи високими споживчими і естетичними властивостями. Якісна металочерепиця від виробника повністю відповідає вимоги державних стандартів і будівельних норм, для покрівельного покриття.

В процесі вибору покрівельного покриття, оптові покупці звертають увагу на такі показники:

  • Якість профільного листа;
  • Товщина сталевого листа;
  • Різновид покриття;
  • Рівень вмісту цинку;
  • Різновид колірних моделей і т.п.

В процесі роздрібної торгівлі досвідчені консультанти готові посприяти у виборі покриття для покрівлі, підкреслюючи всі вигідні відмінності даного матеріалу.

На ринку будівельних матеріалів можна побачити металочерепицю від https://metallocherepica.moscow різної товщини, від 0, 37 до 0, 45 мм. Залежно від регіону проживання та виду пануючого там клімату, можна вибрати металочерепицю відповідної товщини. Наприклад, тонкий матеріал можна використовувати для покриття покрівлі на дачах, тимчасових спорудах, а для житлового будинку необхідно використовувати більш міцну металочерепицю.

Для того, щоб сталь не піддавалася корозії, в сплав додають цинк. Від рівня вмісту цинку в сплаві залежить стійкість покрівлі до зовнішніх впливів і вологи. Так, металочерепицю з обох сторін обробляють цинком, що на 70% покращує її споживчі властивості. При цьому, товщина полімерного поверхневого покриття може бути від 25 до 200 мкм.

Щоб листи металлочерпіци щільно прилягали один до одного, запобігаючи доступ опадів, на заводі стежать за якістю профілювання матеріалу. Так, на даху можна помітити вертикальні або горизонтальні стики, які повинні впритул підходити один до одного /, забезпечуючи надійний захист від зовнішніх агресорів.

В яких країнах використовують металочерепицю?

Батьківщиною цього виду покрівельного покриття вважають Фінляндію, але в даний час цей унікальний будівельний матеріал широко використовується в багатьох розвинених країнах світу, включаючи і нашу країну. Користувачі відразу відзначили високі естетичні властивості металочерепиці, презентабельний зовнішній вигляд, надійність і міцність даного матеріалу. Попит на даний товар зростає і до теперішнього часу.

в Будівельні матеріали Переглядів: 512 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022