Facebook

Відкачування брудної води: особливості

Застосування тієї чи іншої техніки для відкачування води, залежить від обсягів, наявності та характеру в воді домішок та інших факторів. В одних випадках можна впоратися мотопомпою для перекачування за місцем (якщо вода сильно забруднена, використовується мулосос). В інших потрібно задіяти спеціальні машини для відкачування брудної води і її транспортування.

Звертайтеся в компанію https://krug-ua.com.ua/services/motopompa/ в наступних випадках:

Затоплення підвальних та інших приміщень, викликаних природними або техногенними факторами. Викликавши бригаду вчасно, фахівці зроблять відкачування води і ви мінімізуєте збиток від цього явища.

Підтримка мінімального рівня води в колекторах, накопичувальних резервуарах і інших ємностях на час проведення їх обслуговування та ремонту. У ряді випадків це дозволить не зупиняти діяльність об'єкта.

Для зниження рівня ґрунтових вод в підвальних, складських приміщеннях, льохах і ін. Особливо це актуально в період паводку.
Оперативне відкачування брудної води і видалення відходів (в т.ч. відкачування фекальних вод) при прориві каналізації та інших комунікацій. Це дозволить виключити їх вплив на навколишнє середовище і звести до мінімуму ваш дискомфорт.

Дотримання вимог законодавства в галузі екологічної безпеки. Відкачані відходи утилізуються в спеціально відведених місцях. Вам видаються акти, що підтверджують це.

Вартість відкачування води залежить від обсягу рідини, який потрібно відкачати. Крім цього враховується необхідність транспортування (в окремих випадках можлива перекачування за місцем, що буде значно дешевше), ступінь забрудненості і характер домішок, а також ряд інших факторів.

Якщо не потрібно термінового виконання роботи, ви можете викликати на об'єкт інженера компанії, який оцінить обсяги і озвучить ціну відкачування води.

Точна вартість відкачування брудної води обговорюється з менеджером відразу, або фахівці виїжджають для оцінки і точного розрахунку. Спочатку озвучена ціна на послуги відкачування залишається незмінною, а також надається гарантія на послуги.

в Все для дому Переглядів: 146 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 27 травня 2020