Facebook

Як вибрати дизельний генератор?

Це не є секретом, що багато дачних селищ в нашій країні до цього часу не мають доброго і хорошого електричного постачання.

Дуже часто новоспечені селища котеджів, після закінчення будівництва, приєднуються до сільських підстанцій, які були спроектована в середині минулого століття і просто не розраховані на таке навантаження. Ще якихось років двадцять тому, електрику застосовувалося здебільшого виключно для освітлення будинку. Але за останні час все змінилося. У сьогоднішньому будинку робота практичних всіх приладів які використовуються в домашніх умовах, залежить електрики, починаючи від чайника і завершуючи опаленням. Завдяки цьому, однією з перших завдань, яке належить вирішити власникові нерухомості за містом, це стабільне енергопостачання власного будинку, а саме покупка генератора - продаж дизельних генераторів.

В цей фактор сьогоднішній ринок пропонує на вибір власного покупцеві два варіанти генераторів - бензинові і дизельні. Будь-який з генераторів від https://kmk-energo.ru/ має свої мінуси і плюси. Бензогенератор дуже часто має охолодження повітря і завдяки цьому не здатна працювати дуже довго, іншими словами через пару годин без переривану роботи, потрібно зупинити електростанцію для того, щоб він охолов. Якщо з цього виходити, бензогенератор можна віднести скоріше до аварійного джерела електричного постачання. Електростанція на дизелі має ряд незаперечних позитивних якостей, перед бензогенераторов. Володіючи вигідним витратою палива, високим мото-ресурсом, а ще можливістю працювати фактично безупинно, електростанції працюють на дизельному паливі стали широко поширені серед резервних джерел електричного постачання для котеджів.

Отже, з чого необхідно почати вибір дизель електростанції для заміського будинку?

Перш за все, визначимося з потужністю вашого майбутнього генратора працюючого на дизельному паливі. Як правило для того, щоб працювала техніка для дому 5-6 кВт буде досить. Однак якщо у Вас встановлені насоси погружного типу, система кондиціонування, опалення електрикою, то потужність дизель електростанції варто розраховувати окремо, з урахуванням пускових струмів двигуна насоса і загального сумарного витрати електричної енергії.

Одна фаза або три? Якщо в котеджі електрична проводка однофазная, то і генератор на дизелі повинен бути однофазний, а для трифазних систем електропостачання, виходячи з цього трифазна електростанція на дизелі.

Додатковим важливим показником вибору генератора на дизелі вважається його виконання тобто відкрите чи закрите. Досить часто під час будівництва заміського будинку, на і території яка до нього прилягає, вибудовується стоїть окремо будівлю, де знаходяться важливі технічні комунікації (котли, насоси). У цьому приміщенні передбачають місце і під дизельну електростанцію. В цьому випадку відкрите виконання прекрасний варіант. Якщо під генератор на дизелі не розраховане окремого приміщення, то в такому випадку кращому вибором буде електростанція на дизелі у всепогодному шумозахисних кожусі.

в Обладнання Переглядів: 141 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 24 вересня 2020