Facebook

Як правильно вибрати профнастил?

На сьогоднішній день виробники пропонують великий вибір профнастилу. Але як вибрати саме потрібну модель з відповідними характеристиками? Для кожного окремого випадку профнастил підбирається за індивідуальними параметрами: товщині металу, відстані між гребенями, висоті профілю, покриттю і тд.

Для облаштування даху підійдуть: несучий, фасадний і стінний настили за рахунок їх високої несучої здатності, детальніше дізнавайтеся на сайті stalservis.ua вже зараз. Профільний лист для покрівлі повинен бути товщиною не менше 0,5 мм. з ребрами жорсткості: гофра, хвиля, трапеція.

На профнастил ціна, як правило, нижче, ніж на металочерепицю, тому він так затребуваний в будівництві.

Міцність листа залежить від висоти профілю - чим вище ребра жорсткості, тим вище будуть несучі показники профлиста.

Для облаштування огорожі в більшості своїй підійдуть: фасадний і стінний настили з товщиною від 0,45 мм. Вони відрізняються високою міцністю, багатим вибором кольорів, в тому числі і імітацією різних природних матеріалів.

Не рекомендується на тривалий термін встановлювати конструкції товщиною 0,3-0,35 мм. В іншому випадку є ризик деформації листа від вітру.

Класифікація профнастилу

  • С - стіновий. Найтонший матеріал з товщиною листа від 0,4 до 0,8 мм.
  • Н - несучий. Товщина листа від 0,6 до 1,5 мм.
  • НС (МП) - несуче-стіновий (універсальний).

Вибираючи відповідний профнастил, слід виходити з його подальшого застосування і можливого терміну служби. Наприклад, при зведенні тимчасових конструкцій, буде враховуватися ціна матеріалу. А при облаштуванні покрівлі, фасадів будуть важливі технічні характеристики і естетичність.

Види покриття

Оцинкований профнастил. Характеризується надійністю і економічністю. Широко використовується для парканів та огорож промислових підприємств, будівельних майданчиків, складів. Міцність і довговічність - ось необхідні якості оцинкованого листа.
Пофарбований профнастил. Власники приватних будинків і дач віддають перевагу кольоровому профнастилу. Покриття з поліестеру має більш презентабельний зовнішній вигляд, стійкий до погодних умов. Невибагливий в експлуатації: його не потрібно фарбувати з разу в раз, стійке покриття протримається довгі роки. Огорожа з кольорового профлиста легко мити.
Покриття з пластизола або пурала. Преміум-покриття, яке прослужить дуже довгий термін. Але і ціна набагато вище, ніж на інші види профільованого листа.

в Будівельні матеріали Переглядів: 263 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 02 серпня 2021