Facebook

Технологія обробки скла в печах для фьюзинга

Процес обробки має на увазі нагрівання скла до 600 ... 1000 градусів Цельсія. Скляні пластини різних габаритів спікається в єдиний масив. В результаті виходить декоративна мозаїка. Особливість використання печей для фьюзинга і молірування є висока безпека і продуктивність обладнання. Технікою просто управляти, в блоці управління можна програмувати режими.

 

Склад печей для обробки скла

Верстат в формі паралелепіпеда має кришку. Під кришкою розташовані нагрівачі. Це кварцові трубки і інфрачервоні лампи. Ці випромінювачі дуже швидко нагрівають поверхню до температури плавлення. Ємність для розміщення вітража обшита термостійкої тканиною. Ящик для запікання ізольований негорючим утеплітелем.Термоконтроллер допомагає програмувати зміна температури нагріву в різні моменти обробки. Він дозволяє встановити режими нагрівання та охолодження, цикли та інші настройки.

До речі, вас може зацікавити якісне оборудование для обработки стекла, яке ви можете придбати на сайті promsklo.com.ua вже сьогодні.

Опис роботи

Найбільш продуктивними зараз вважають агрегати чеського бренду BVD, що працюють від електричної мережі. Устаткування можна використовувати в широкому спектрі видів виробництва. Загальний час роботи з матеріалом займає не більше 30 хвилин. У складі агрегату є нагрівальні Тени. В установці BVD їх може бути від 1 до 9 штук. Сам агрегат працює з потужністю 4 ... 36 кВт.

Переваги техніки для фьюзинга і молірування:

  • масове виробництва авторського декоративного скла, вітражів, скульптур;
  • високий ККД при малій витраті електрики;
  • можливість виготовлення посуду, біжутерії та багатьох інших предметів;
  • обладнання не виділяє надлишкової теплової енергії;
  • широкий вибір автоматичних налаштувань і режимів роботи.
в Обладнання Переглядів: 2579 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 20 червня 2019