Facebook

Як вибрати акумуляторний шуруповерт

Вибір відповідного шуруповерта, що працює автономно від електричної мережі, зробити часом дуже навіть не просто, тому що різні моделі акумуляторних шуруповертів сильно відрізняються один від одного за технічними характеристиками, за можливостями, і, звичайно ж, за ціною. Сьогоднішній ринок електроінструменту наповнений різними моделями шуруповертів від самих різних виробників, розрахованих як на професійне використання, так і для побутових цілей. Отже, до вибору акумуляторного шуруповерта треба поставитися з максимальною серйозністю, щоб не викинути гроші на вітер.

Принцип дії і конструкція шуруповертів на акумуляторах, як правило, одні і ті ж, але базові характеристики різних моделей можуть відрізнятися. Крім того, шуруповерт тієї чи іншої моделі, як правило, оснащений спеціальними функціями, що підсилюють функціональність інструменту.

Купити редуктори для шуруповертів можна на цьому сайті за найкращою ціною вже сьогодні!

Перш, ніж придбати акумуляторний шуруповерт, зосередьтеся на таких деталях, як наявність реверсивного механізму, наявність системи удару, можливості батарей:

Функція реверсу перемикається в один рух пальця. Вона допомагає миттєво переходити від загвинчування шурупа або гвинта до його викручування. Це здорово допомагає скоротити час виконання роботи.

Ударний механізм перетворює звичайний шуруповерт в повноцінну ударну дриль, що значно розширює його можливості.
Тип акумулятора. Часу його роботи до повної розрядки повинно вистачати на виконання поточного завдання. Для цього він повинен мати досить великий ємністю, щоб не перетворити шуруповерт на безплідний шматок металу і пластика.
Світлодіодна підсвітка. У тих місцях, де відсутня достатнє освітлення, для зручності в роботі можна використовувати світлодіодне підсвічування.

Найвідомішими компаніями, що виробляють акумуляторні шуруповерти, є зарубіжні фірми: Bosch, Makita, Metabo, DeWalt, Hitachi, Skil, Hammer, вітчизняні: Интерскол, Зубр, Калібр. Ці компанії випускають надійні і продуктивні електроінструменти, які мають більший строк активної роботи. При виборі акумуляторного шуруповерта слід звернути на їх продукцію особливу увагу. Не варто спокушатися на привабливу дешевизну китайського «no name» інструменту. Він розвалиться або згорить раніше, ніж Ви встигнете виконати хоча б чверть задуманих робіт.

Так само при виборі шуруповерта слід поцікавитися доступністю запасних частин для його ремонту. Якщо Вам доведеться чекати 2-3 місяці, поки не прибуде з-за кордону потрібна запчастина, Ви, скоріше, купите новий шуруповерт: адже робота повинні бути виконана в строк.

в Інструмент Переглядів: 1608 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 15 серпня 2020