Facebook

Купівля квартири в новобудові - на що звернути увагу

Власна нерухомість передбачає безліч переваг, особливо якщо справа стосується про покупку житла. Дійсно, чимало сучасних сімей змушені жити на квартирах або тулитися з родичами, мріючи коли-небудь обзавестися своїм власним житлом. Коли зібрана певна сума на покупку квартири, доводиться стикатися з необхідністю вибору найбільш вигідного варіанту.

Звичайно, всі мріють про комфортабельні апартаменти і новобудови під Києвом, які сьогодні, на жаль, пропонуються за фантастичними цінами. Якщо ж бюджет є обмеженим, варто задуматися про покупку квартири в недобудованому будинку. На сьогоднішній день це єдиний спосіб максимально заощадити в процесі придбання нового житла. Багато хто боїться купувати подібні квартири, адже завжди існує ймовірність, що будівництво будинку на якомусь етапі буде заморожено або і зовсім припинено. Рекомендуємо перейти по посиланню http://agam.kiev.ua/, де пропонується великий вибір житла за доступною ціною.

Це призведе до втрати колосальних сум, знайти які ще раз буде вельми проблематично. Однак, можна з особливою ретельністю вибирати компанію-забудовника, що дозволить істотно знизити безліч ризиків. Спочатку варто пошукати інформацію про обраного забудовника в інтернеті. Сьогодні існує безліч сайтів, на яких люди залишають свої відгуки про різні компанії та послуги. Але не варто вірити сайтам, на яких представляються виключно позитивні відгуки, оскільки вони можуть виявитися неправдивими.

Крім усього іншого, можна дізнатися про будинки, які забудовник вже здав в експлуатацію, подивитися на них особисто, поспілкуватися з мешканцями. Це дозволить зрозуміти, які негативні моменти можуть виникати в процесі співпраці з забудовником. Практично всі люди бажають придбати квартиру з хорошим видом з вікна. Більш того, забудовники можуть навіть завищувати ціни на такі квартири. Але тут теж може чекати підступ, якщо через якийсь час за вікном готового будинку почнеться будівництво нової багатоповерхівки. Щоб виключити таку можливість, потрібно попередньо ознайомитися з планом забудови, який забудовник повинен пред'являти на першу вимогу.

в Все для дому Переглядів: 1078 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 березня 2019