Facebook

Який зварювальний інвертор вибрати?

Зробити якісний стрибок в зварюванні дозволили інвертори. Ці зварювальні апарати поступово витісняють традиційні зварювальні трансформатори завдяки винятковій компактності, малій вазі, надійності, високої ефективності, низькому електроспоживанню і стабільності горіння дуги.

Принцип дії інвертора виключно простий. Змінний електричний струм від централізованої електромережі надходить на випрямляч пристрою. Тут він випрямляється і згладжується фільтрами. У широтно-імпульсному модуляторі випрямленний постійний струм знову перетворюється на змінний струм високої частоти (від 20 до 50 кГц). Потім в малогабаритних імпульсних трансформаторах напруга знижується до 70-90 В, а струм підвищується до необхідної для зварювання величини (від 100 до 200 А) і подається на вихідний випрямляч. Тут виробляється його вторинне випрямлення. На вихід пристрою надходять оптимальні для виконання зварювання напруга і струм.

При виборі сварочных инверторов Днипро-М на Sea-tools потрібно враховувати їх призначення і технічні характеристики.

Перш за все необхідно чітко визначитися з величиною і фазностью напруги живлення. Моделі на 220 В не викликають проблем з харчуванням. Необхідно лише врахувати, щоб первинний струм не перевищував величину струму, на яку розрахований автомат запобіжника. Апарати на 380 В повинні підключатися відповідно до вимог до електробезпеки і рекомендаціями заводу-виготовлювача.

Потім потрібно врахувати максимальну товщину зварюються заготовок. Це значення визначає і діаметр електрода, і величину зварювального струму. Виходячи з рекомендованих значень зварювального струму, можна вибирати модель інвертора. При цьому слід звернути увагу і на потужність агрегату з урахуванням найближчих перспектив його експлуатації.

Потім серед ряду відібраних агрегатів слід виділити моделі з високою тривалістю включення. Ця величина дозволяє об'єктивно оцінити надійність зварювального агрегату і можливість його експлуатації без перерв в роботі. Професійні моделі інверторів можуть працювати повну восьмигодинну зміну, побутові же аналоги вимагають перерв у роботі, про що детальніше можна дізнатися на sea-tools.com.ua/catalog/svarochnoe_oborudovanie/svarochniy_apparat_invertornogo_tipi.

При виборі інвертора потрібно враховувати і наявність додаткових функцій, а також функцій, що полегшують процес зварювання. Сучасні виробники, наприклад, пропонують потенційним користувачам для підвищення якості зварювального шва вбудовані функції: гарячий старт, форсаж дуги, функцію Anti Sticking (захист від залипання електрода) і т. Д.

в Обладнання Переглядів: 2551 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 18 січня 2019