Facebook

Як швидко і вигідно продати квартиру в Києві

Ця стаття присвячена темі продажу квартири в новобудові. Грунтуючись на рекомендаціях фахівців ринку нерухомості України, ми склали три важливих поради, які допоможуть швидко і вигідно продати квартиру в київській новобудові. Перед тим як викласти поради, хочемо звернути увагу на те, що краще продавати житло не самостійно, а звернутися в агентство нерухомості. Причому компанія повинна мати хорошу репутацію і бути максимально зацікавлена ​​в продажу, розуміючи і знаючи канали поширення інформації про продаж нерухомості.

Від професіоналізму і якості підходу ріелтора залежить швидкість і вигода угоди. Однак не тільки від посередника залежить ваша прибуток. Ви, як продавець, повинні грамотно підійти до угоди, заздалегідь підготувавшись.

Актуальні ціни на квартиру в новобудові

В першу чергу, необхідно поставити актуальну і об'єктивну ціну на квартиру. Вона повинна бути не надто завищена і не дуже занижена. У цьому може допомогти ріелтор або оцінити житло можна самостійно. Для цього рекомендується вивчити ринок пропозицій нерухомості, яка продається в вашому районі і має приблизно ті ж критерії: кількість кімнат, площа, умови і т.д. Експерти стверджують, що продаж квартир в Києві за справедливою ціною здійснюється за 3-4 тижні, за заниженою - менше, ніж за 2 тижні, а за завищеною - від двох-трьох місяців.

До речі, на сайті http://park-land.com.ua/kvartiri/ ви можете придбати якісні квартири в новобудові за найкращими цінами.

Ціна квартири в новобудові Києва - перший і найголовніший аспект вибору житла потенційними покупцями. Важливо встановити середню вартість - таку, щоб було вигідно і вам, і тим, хто планує її купити. Але, виставляючи ціну, не забувайте, що у вас є велика перевага - ви продаєте житло в новобудові, що апріорі краще, ніж нерухомість в старих «хрущовках» і «сталінках».

Передпродажна підготовка квартири

«Зустрічають по одягу», тому важливо перед переглядом ретельно підготувати квартиру. Краще показувати її в денний час при сонячному світлі, так житло виглядає більше і затишніше. Слід провітрити всі кімнати від сторонніх неприємних запахів, прибрати меблі, речі, протерти пил. Важливо вимити всі поверхні, санвузол, кухню. Обов'язково провести дезінфекцію, якщо в квартирі з'явилися комахи.

Створіть атмосферу комфорт і затишку, звільніть площа від сторонніх особистих речей, винесіть частково меблі, щоб квартира сприймалася великою і просторою. Не перестарайтеся, всі меблі виносити не варто, так як потенційному покупцеві може бути дискомфортно в повній порожнечі. Експерти рекомендують надати значення психологічних факторів, наприклад, створення приємних запахів, які створюють цитрусові, чай або кава.

в Все для дому Переглядів: 2042 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 березня 2019