Facebook

Вибір люстри для дому

Перші електричні лампочки з'явилися ще в 1879 році. Але люстри в наших будинках з'явилися ще раніше, за часів, коли кімнати висвітлювали свічками. Тоді люстри були символом достатку, адже далеко не кожен міг дозволити собі покупку такої кількості свічок, та й самі світильники коштували аж ніяк недешево. Сьогодні вибір люстри - це цілком звичайна справа. Тим не менш, це не так просто зробити, оскільки асортимент таких освітлювальних приладів досить широкий.

Якісні сучасні люстри в класичному розумінні - це підвісний світильник, який часто є центральним елементом в інтер'єрі. Її розмір повинен бути прямо пропорційний площі кімнати. Вважається, що потужність і кількість лампочок в ній також залежить від площі приміщення і від якості природного освітлення. Втім, навіть якщо природного освітлення достатньо, то в кімнату вибирають ще кілька додаткових джерел освітлення - бра, торшер, настільну лампу. За стилем і кольором вони неодмінно повинні гармоніювати з люстрою.

До речі, на сайті http://euro-style.kiev.ua/catalog/osveschenie/params/5773=5788 ви можете придбати красиві та якісні люстри за найнижчими цінами.

Дуже важливо, щоб вони поєднувалися і з точки зору світових потоків. Це означає, що якщо люстра дає яскравий рівномірний світло, то варто купити бра, що забезпечує м'яке світло і красиві півтони. Це можливо за рахунок використання плафонів з кераміки або абажурів зі спеціального текстилю. Цікаво, що незважаючи на використання інноваційних технологій, періодично в моду якраз входять методики і матеріали, що використовуються століттями. Це і вже згадані тканинні абажури, і більш дорогі і розкішні світильники з муранського скла.

Для того, щоб зробити правильний вибір, потрібно також звернути увагу на інші деталі, які мають люстри. Зокрема, на якість корпусу - це підстава з базою або підвіси, в залежності від конкретного дизайну. Потрібно, щоб вони були зроблені з міцного і довговічного металу, оскільки саме до них через патрони будуть кріпитися лампи і розсіювачі. Місце з'єднання проводів з домашньої електропроводкою повинна закрити заглушка, тому при виборі потрібно звернути увагу і на її розмір. А ось такий конструкційний елемент як рефлектори є не в кожної моделі. Хоча їх наявність є перевагою, оскільки дає можливість рівномірно розподілити світловий потік по приміщенню. Так що цей момент треба при покупці уточнити, щоб в результаті не мати неприємних сюрпризів у вигляді неякісного освітлення.

в Все для дому Переглядів: 2373 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 січня 2021