Facebook

Як правильно вибирати болти і гайки?

 
 
Його часто плутають з гайкою, але насправді болт являє собою збірку, що складається з двох механічних частин: гайки і різьбового стержня або гвинта. Він використовується для жорсткої збірки та стягування двох і більше елементів. Залежно від збірки, яку необхідно виготовити, і обмежень збірки, ця збірка може бути доповнена шайбами, які фіксують збірку. Таким чином, комбінацій кілька. 
 

Гвинт або стрижень з різьбленням

 
Форма головки, як правило, шестикутна (6 сторін) для високого моменту затягування, але її також можна фрезерувати (вона знаходиться врівень з матеріалом в кінці ходу, забезпечуючи естетичний вигляд), плоскою або циліндричної. До речі, купити болти в Україні радимо на сайті спеціалізованого інтернет-магазину «Dinmark» за привабливою вартістю.
 
Повне або часткове різьблення. У другому випадку його діаметр дорівнює діаметру стержня.
 
Наконечник, який буде в основному плоским.
 
Також можна поєднати гайку зі стрижнем з різьбою. Він буде герметизованим в кронштейні або забезпечений гайками на кожному кінці.
 

Вибір гайки

 
Гайка є важливою частиною болта, оскільки вона гарантує стійкість конструкції завдяки витримує моменту затяжки. Існує широкий вибір гайок, від самих стандартних, таких як проста шестигранна гайка та і її варіації, до більш специфічних форм, таких як самоконтрящаяся гайка, фланцеву гайку (яка також може унеможливити ослаблення, якщо основа має зубці), квадратну гайку, смушкову або глуху гайку.
 

Матеріал болта

 
Матеріал болтів, які ви будете використовувати для різних збірок, в основному залежить від середовища, в якій буде встановлюватися ваша робота. При роботі в приміщенні рекомендується сталь. Необроблена сталь забезпечує високий крутний момент, але вона погано чинить опір окисленню і іржі.
 
Болт з оцинкованої сталі забезпечує кращу стійкість до окислення і іржі; його можна використовувати як в приміщенні (сирі приміщення), так і на відкритому повітрі, але в захищеному приміщенні. Щоб гарантувати надійність збірки на конструкції, встановленої зовні, краще використовувати болт з нержавіючої сталі. Але будьте обережні, оскільки вузли з нержавіючої сталі / нержавіючої сталі мають тенденцію до заїдання.
в Будівельні матеріали Переглядів: 259 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022