Facebook

Особливості структурного скління фасадів

 
Сьогодні все частіше починають використовувати для фасаду приватного будинку структурне скління. Також його застосовують в разі реконструкції будівель громадського типу і при будівництві ТЦ, БЦ і торгових майданчиків.
 
Структурним склінням фасадів називається інноваційна технологія кріплення склопакетів, завдяки якій можна створити єдину скляну поверхню без помітних притискних компонентів.
 

Як влаштоване структурне скління?

 
Варто зазначити, що структурное остекление фасадов цена якого вас порадує здійснюється двостороннім і чотиристороннім способами.
 
У першому випадку на несучу конструкцію встановлюють кріпильні компоненти, як вертикальні, так і горизонтальні. Структурний силіконовий герметик знаходиться під рухомим навантаженням, розподіленої на дві сторони. З двох сторін навантаження припадає на кріплення механічного типу.
 
У випадку з чотиристороннім кріпленням за допомогою герметика відбувається склеювання всіх сторін склопакета. З урахуванням проєкту маса вироби доводиться на несучі ребра або силіконовий шар.
 
У випадку зі структурним склінням фасаду будинку до нього висуваються особливі вимоги, що гарантують жорсткість каркаса. Перед тим, як приступити до роботи, необхідно обробити конструкцію. Це треба робити, щоб між склом з'явилися мінімальні шви розміром 10-20 мм. Вони потрібні, щоб компенсувати зміну температурного режиму. Не повинно бути ні в якому разі прогинів плит перекриття.
 

Специфіка

 
Основна особливість такого скління - кріплення механічного типу відсутні, оскільки в ролі несучої конструкції виступає силіконовий герметик. Максимальна дистанція між склопакетами повинна складати 20 мм.
 
Ще одна важлива деталь структурного скління фасаду - наявність спеціальних склопакетів, скла у яких мають різний розмір. Наприклад скло, розташоване зовні, довше розташованого усередині. Завдяки цьому відразу обидва скла приклеєні до опорній рамі, що призводить до підвищення міцності конструкції.
 
Найчастіше, для зовнішнього скла використовують загартоване виріб, а для внутрішнього - триплекс.
 

Сильні сторони

 
Завдяки тому, що конструкція структурного фасаду прозора, в будівлю завжди проникає більше сонячного світла. При цьому приміщення здається легким і відрізняється сучасним дизайном.
 
Структурне скління може "похвалитися" підвищеними показниками безпеки. Крім того, воно має стійкість до УФ-променів, капризам погоди (зливи, перепади температури та ін.) І впливу механічного типу.
 
Використовувати структурний фасад просто і комфортно. За допомогою безшовного з'єднання фасад завжди чистий, оскільки між стеклами бруд і сміття не накопичується.
 

Встановлення

 
Установка структурних фасадів здійснюється двостороннім або чотиристороннім способом. У першому випадку процедура відбувається так:
 
  1. В першу чергу здійснюється установка стійко-ригеля системи. Монтують вертикальні компоненти, закріплюючи їх до перекриття зверху і знизу. Після цього відбувається установка ригеля. Збірка деяких компонентів відбувається без використання ригелів. В цьому випадку поперечне кріплення відбувається виключно в місцях, де скло примикає до перекриття.
  2. В U-подібний паз з боків склопакета вставляють притиски - це кріпильні елементи. Для цього склопакети треба поставити на опорні підкладки і зафіксувати за допомогою саморізів через притиски до торця каркасного профілю, розташованого зовні. Крім кріплення механічним способом, кріпити склопакети можна герметиком. В цьому випадку треба промазати всі місця примикань.
  3. Після монтажу скління шви конструкції треба заповнити термоізоляційним матеріалом і закрити декоративним шаром.
 
Установка чотиристороннім способом відбувається без використання механічного кріплення. У цьому випадку, щоб приклеїти склопакет до несучої конструкції, використовують герметик.
в Вікна і двері Переглядів: 303 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022