Facebook

Як вибрати бензопилу?

Якщо ви доглядаєте за садом, розпилюючи нетовсті колоди і гілки, вам підійде побутова бензопила. Що це таке? Як відрізнити побутову пилу від інших? Зазвичай у неї такі параметри:

 

  • потужність до 2 кВт;
  • вага близько 4 кг;
  • довжина шини 250-350 мм;
  • крок зубів пилки 0,325 дюйма.

Зверніть увагу, що якісні та недорогие запчасти на бензопилу Хускварна ви можете придбати на сайті benzo-zip.com.ua за найлояльнішими цінами на ринку!

Зуби побутової пилки мають низький профіль, щоб знизити вібрації при роботі. Вузька і коротка форма шини знижує ймовірність відскоку пили при невмілому поводженні. Продуктивність побутової пилки: 40 хвилин щодня ви можете пиляти нею сучки, сухі гілки, невеликі колоди, вузькі бруси. При такому навантаженні і ретельного догляду вона прослужить вам довго.
 
Така пила дозволить вам або найнятим вами теслярам працювати з пиломатеріалами щодня до чотирьох годин. Беріть її, якщо влаштовуєте покрівлю, настилають підлоги, піднімаєте перегородки, збираєте перекриття. При акуратному догляді вона впорається з побутовими роботами і після завершення будівництва.

Порада: перевертайте шину при кожній заміні ланцюга.

Бензопили професійні

Ліс валять агрегатами потужністю до 6 кВт. Крок високопрофільних зубів їх ланцюга - 3/8 і 0,404 дюйма. Виробники підсилюють зуби твердосплавними вставками. Вага більше 5 кг і сувору вдачу цих монстрів вимагають твердої руки досвідченого лісоруба. У домашніх умовах рідко хто впорається з такою професіоналкою, навіть якщо розшукає в городі столітній ліс для її зубів. Витрата палива у неї найвищий. Закуповують таке обладнання переважно профільні організації.

Порада: всякий раз приступаючи до роботи, обов'язково змастіть підшипник шини.

Потужна і легка пила

Вірне співвідношення потужності і ваги пилки - один з основних факторів успішної та безпечної роботи з бензопилою. Потужність впливає на протягування ланцюга в розпилі - змінює швидкість пиляння, і його глибину. Малопотужним, але легким інструментом ви акуратно і швидко виконайте невеликі домашні роботи. Заготівля дров на зиму потребують більш високої потужності, а, отже, і ваги бензопили. У будівництві правильне співвідношення потужності і ваги найбільш важливо. Наприклад, для робіт на даху потрібна потужна, але легка пила.

в Інструмент Переглядів: 1061 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 26 квітня 2019