Facebook

Як правильно вибрати квартиру при покупці

Придбання або зміна житла - це завжди серйозний крок, який вимагає обдуманих, зважених рішень. Така подія трапляється не щодня, тому логічно, що до нього потрібно сумлінно підготуватися заздалегідь.

На перший погляд все очевидно і здається, що квартири в новобудовах не можуть мати недоліків. Так, дійсно, переваги превалюють над ними.

  • нове житло, без слідів проживання колишніх власників;
  • планування приміщень від http://novyeteremki.com.ua/ набагато сучасніше, ніж аналогічних квартир колишніх років, з кожним роком архітектори вдосконалюють оснащення під'їздів, кубатуру квартир і розташування кімнат;
  • часто нові будинки не зводяться по одному, а відбудовується цілий житловий комплекс або мікрорайон зі своєю внутрішньою інфраструктурою. В такому скупченні будинків проектувальники прагнуть побудувати дитячий сад, поліклініку, що є установами першої необхідності. Але крім того, турботливі забудовник продумують розташування магазинів так, що за продуктами або побутовою хімією потрібно буквально спуститися на перший поверх свого будинку. Існують житлові комплекси з організованою охороною території, що радує молодих мам з дітьми.

Але, на превеликий жаль, без мінусів не обходиться жодне явище, і недоліки у новобудов теж присутні.

  • в першу чергу, це звичайно ж ціна, найчастіше за сучасні та комфортабельні умови доводиться кругленьку суму. Можна заспокоїтися єдиним фактом, що рік від року вартість вторинного житла теж незмінно зростає.
  • але існує мінус серйозніше вищезгаданого - це неякісне нове житло. Та таке теж трапляється, недобросовісні забудовники пропонують покупцям житло з тріщинами, з бракованими склопакетами або продуваються лоджіями. Деякі вади споруди видно не озброєним оком, інші ж чекають своєї години, щоб стати неприємним сюрпризом для майбутніх мешканців вже в процесі ведення побуту в такій квартирі.
  • несуттєвим, але все ж мінусом можна назвати те, що повністю нові мікрорайони НЕ обжиті, іноді частково пустують. А також можуть бути значно віддалені від зручного транспортного сполучення, поблизу може не виявитися зупинки або навіть самої магістралі. Але про цей нюанс ви дізнаєтеся, коли будете добиратися до місця перегляду вашого потенційного гніздечка.
в Все для дому Переглядів: 495 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 травня 2019