Facebook

Вибір кутошліфувальної машинки

Болгарка або углошлифовальная машина, є одним з найбільш затребуваних інструментів на сучасній забудові. Для домашнього користування або професійних робіт необхідно вміти правильно підбирати цей електроінструмент. Для того щоб дізнатися, як вибрати углошлифовальную машину, необхідно розбиратися в її внутрішній устрій і дрібних робочих нюансах. Це не так вже настільки просте, яким воно здається на перший погляд. Тому ми розповімо про підбір в подробицях.

Вибір за сукупністю характеристик і ознаками

Перелічимо основні критерії, за якими варто вибрати болгарку. Ці рекомендації стосуються не тільки новачків, а й професіоналів:

Хороший інструмент не може мало важити. Добротний електродвигун з обмотками, а також редуктор зі сталевими шестернями, не можу важити підозріло мало. Що зрозуміти, скільки приблизно важить болгарка, зайдіть на сайти відомих виробників. Різниця в масі між маловідомою і фірмової углошлифовальной машиною буде не більше 20%. Якщо цей показник малий, то готуйтеся до перегорання обмоток або крошенію зубів на пластикових шестернях.

До речі, ви можете ушм купить за найдоступнішими цінами на ринку на сайті polax.ua просто зараз.

Попросіть продавця запустити двигун, а потім дайте йому попрацювати на максимальних обертах хоча б хвилину. Потрібно знеструмити машину, а потім просто принюхуватися до вентиляційних щілинах. Якщо є запах горілого металу, то таке придбання довго не протягне.

Зверніть увагу на звуки після запуску, щоб під кожухом редуктора не було сторонніх стукотів або писку. Це буде свідчити про погане взаємодії між рухомими частинами.

Ще один спосіб перевірки - це подивитися, чи є іскри в вентиляційних щілинах. Їх не повинно бути.

Дивіться по комплектації. Обов'язково повинна йти бічна ручка і захист від розриву диска. Більшість професіоналів нехтує другий опцією. Але саме з цієї причини відбувається більшість травм. Не забувайте і про засоби індивідуального захисту.

Звертайте увагу на довжину шнура. Вона повинна бути комфортною хоча б для роботи під стандартним стелею квартири. Деякі моделі оснащуються занадто коротким шнуром, що зручно тільки при стаціонарному використанні.

Перед тим, як вибрати болгарку, вивчіть список виробників, а також основні переваги кожного з них. Деякі компанії пропонують величезну кількість унікальних опцій і технологій. Якщо спуститися до вибору до дрібниць, то це дуже складно.

в Інструмент Переглядів: 539 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019