Facebook

Що таке GSM сигналізація?

В еру мобільних технологій все більша частина нашого життя переходить на бездротову систему роботи, так як це, в першу чергу, набагато зручніше. Так GSM-технології добралися і до систем охоронної сигналізації.

Незважаючи на те, що дротяний зв'язок вважається більш надійною, застосування бездротових технологій зробило великий крок у своєму розвитку і застосуванні у всіляких сферах нашого життя. Там де немає телефонних ліній, але потрібно сигналізація, її без проблем можна підключити, якщо блок оснащений GSM-модулем. GSM-сигналізація працює за принципом мобільного телефону і, при виникненні надзвичайної ситуації, моментально робить дзвінок на ваш телефон, відправляє sms-повідомлення і передає сигнал на пульт охорони.

До речі, на сторінці http://www.ohrana.ua/ppk/ ви можете придбати сучасні системи GSM-сигналізацій за вигідними цінами.

Переваги бездротової системи в тому, що досвідчений зловмисник знає як і де зазвичай проходять дроти до центрального блоку і може їх перерізати, а також телефонний кабель, до якого підключається звичайна сигналізація також знаходиться на увазі в під'їзді, в таких випадках застосування бездротових технологій - гарантія того , що сигналізація спрацює.

У народі GSM-сигналізацію називають «та, що дзвонить на мобільний» і раніше вважалося, що такий тип використовується тільки в так званих «автономних системах», тобто тих, які не підключені до пульта охорони або міліції, а передають сигнал виключно на мобільний телефон господаря. Але користі від такої системи дуже мало, адже якщо ви перебуваєте далеко від будинку, то отримавши сигнал сигналізації, просто не встигнете нічого зробити.

Набагато надійніше все-таки підключати систему до пульту професійної охоронної фірми або міліції, тоді Ви можете бути впевненими в швидкому реагуванні та збереження Вашого майна, адже наряд приїжджає на місце протягом 2-3 хвилин. А GSM-технології сьогодні використовуються практично у всіх системах охорони відомих виробників.

Сигналізатор, який застосовується в таких системах охорони, за своєю суттю схожий на радіо-пейджер, який часто використовувався для систем сигналізації автомобілів. Радіус дії таких сигналізаторів визначається GSM-покриттям оператора, що дозволяє контролювати навіть об'єкти, що знаходяться в іншому місті.

в Все для дому Переглядів: 3049 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 06 грудня 2021