Facebook

Як правильно вибрати будівельну компанію?

 
Важливо знати, як вибрати будівельників для зведення свого будинку. Спочатку потрібно ретельно вивчити компанії, що надають послуги, ознайомитися з фото і відео-відгуками робіт. При виборі підрядника важливо звернути увагу на вік компанії. Чим довше працює будівельна фірма, тим сильніше співробітники дорожать репутацією. Не варто економити час, сили і гроші, адже будинок, побудований професіоналами, простоїть роки і буде радувати кожен день!
 

Поширені помилки при виборі будівельної компанії

 
Мало хто знає, як вибрати відповідну будівельну компанію, тому робить помилки, в результаті яких імовірність побудувати будинок швидко і якісно прагне до нуля. Найпоширеніші з них:
 
  • Поспішність при виборі. Перед тим, як вибрати будівельну компанію, якій можна доручити ремонт і будівництво, необхідно витратити багато часу. Надмірна поспішність примножити ризик втратити фінанси і не отримати бажаного. Існують організації, які виконують свою роботу на високому рівні за невеликі гроші, але їх необхідно знайти. Потрібно ретельно перевіряти всі аспекти роботи будівельної фірми, обговорювати заздалегідь кожне питання.
  • Укладення договору на будівництво без попереднього виїзду підрядника на об'єкт. Непрофесіонали готові взятися за роботу навіть не оглянувши ділянку і позначивши нерівності місцевості.
  • Робота без укладення юридичного договору. Якщо щось піде не так, довести що підрядник взяв на себе обов'язки і дає гарантії виконання робіт неможливо. Цей договір повинен бути складений так, щоб навіть людині, не розбирається в будівельних нюансах, було зрозуміло, про що йде мова.
 

Як вибрати підрядника для будівництва будинку і упевнитися в тому, що він професіонал?

 
Чітких критеріїв, придатних для всіх випадків, немає, але можна виділити кілька основних моментів:
 
  • Інтегрованість на професійне співтовариство. Спеціаліст намагається спілкуватися з такими ж професіоналами. Підрядник повинен відвідувати профільні бізнес-зустрічі, виставки, семінари, щоб мати широке коло знайомств серед колег, а також бути в курсі тенденцій.
  • Підрядник повинен мати офіційний сайт з реальними фотографіями, інформацією, цікавим наповненням. Сайти кандидатів повинні бути «живими», тобто містити всі новини організації, прайс будівельних робіт, відгуки людей, портфоліо, типові проекти.
  • Ясна ціноутворення. При розробці проекту нормальною практикою вважається виставлення фіксовану ціну за квадратний метр, але в будівництві все зовсім по-іншому. Оперування вартістю за квадратний метр частіше закінчується додатковими витратами, що перевищують початкову ціну в кілька разів. Тому кошторис потрібно вважати для кожного проекту індивідуально, а ціна матеріалів і роботи повинні бути розділені.
  • Чіткі умови співпраці і відпрацьована послідовність. Коли щось починає йти не за планом безвідповідальному підряднику простіше кинути об'єкт, ніж знайти рішення нестандартної ситуації. Тому необхідно заздалегідь обговорити послідовність робіт, варіанти вирішення нетипових завдань. Адже нестандартні ситуації при будівництві виникають частіше, ніж здається.
в Все для дому Переглядів: 23 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 01 червня 2020