Facebook

Облицювальна цегла: привабливий вигляд будівлі на довгі роки

При будівництві будь-якого об’єкту враховуються не тільки його характеристики, площа, а й естетичний аспект. Погодьтеся, будинки без облицювання виглядають не дуже привабливо, викликають почуття «незавершеності». Крім того, обшивка покращує теплоізоляційні властивості.

 

Оригінальність будівлі зараз грає важливу роль. Бажання виділити свій дім на тлі сусідніх будівель змушує власників перебирати десятки варіантів. Облицювальна цегла по праву вважається одним з кращих матеріалів для зовнішнього оздоблення. Вона надійна, міцна, красиво виглядає і випускається в широкому розмаїтті відтінків.

Облицювальна цегла: основні особливості

Виготовляють матеріал з цементу, вапняку і барвників. Заготовки обов'язково проходять термічну обробку, яка надає їм міцність. Цегла використовується для:

  • оформлення будинків в сільській та міській місцевості;
  • будівництва парканів та інших конструкцій;
  • оформлення присадибної території (матеріал використовується для створення елементів ландшафтного дизайну, будівництва клумб і т. д.);
  • створення інтер'єру. Цеглу часто застосовують для оформлення декоративних камінів, сходів. Матеріал особливо популярний для створення інтер'єрів у стилі лофт;
  • реставраційних робіт. Декоративна цегла підходить для ремонту старих будівель. Широка палітра дозволяє підібрати відповідний відтінок для відновлення кладки та ліквідації серйозних дефектів.

Крім того, облицювальна цегла може використовувати і в якості тротуарної плитки.

Переваги матеріалу

Чому власники маєтків обирають облицювальну цеглу для зовнішнього оздоблення будинку та оформлення території? Наведемо основні причини:

  1. Стійкість до погодних явищ. Яскраві промені сонця, град, сильний вітер або злива не страшні матеріалу. Він зберігає свій первісний вигляд навіть через десятки років після укладання. На відміну від інших матеріалів, цегла не втрачає колір, не вигорає на сонці;
  2. Додаткова теплоізоляція. Будинки, створені з бетонних блоків, потребують утеплення. Облицювальна цегла не тільки додасть маєтку естетичності, але й дозволить скоротити втрати тепла на 20%, тим самим заощадити на опаленні.
  3. Стійкість до низьких температур. Цегла витримує більше 60 циклів заморожування / відтаювання 1без появи тріщин та інших дефектів.
  4. Широкий вибір відтінків. Хочете зробити «казковий» білий будинок або традиційний червоний? Або, можливо, оформити будинок «під старовину»? Сучасні виробники пропонують сотні варіантів.

А чи є мінуси? По-перше, облицювальна цегла створює додаткове навантаження на основу. Це обов'язково потрібно врахувати при проектуванні об'єкта на етапі вибору фундаменту. По-друге, «сухий» монтаж панелями, як у випадку з клінкерної плиткою, не підходить. Для облицювання обов'язково використання «вологого» цементного розчину, що може зайняти чимало часу.

в Будівельні матеріали Переглядів: 121 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 30 жовтня 2020