Facebook

Рифлена арматура

В умовах постійного підвищення розцінок на металопрокат, виникає природне бажання використовувати матеріали з максимальною ефективністю. Наприклад, доцільно використовувати рифлену арматуру, яка в останні роки користується чималим попитом.

Які переваги насічок на металевих прутах? Вони потрібні для забезпечення оптимального зчеплення металу з бетоном, в якому поздовжній вид стрижнів пов'язаний з поперечними типами стрижнів. Виникає питання: чи можуть бути будь-які насічки, без необхідності? Це не так просто. В результаті пов'язки каркаса вигин стержнів чимало актуальний на практиці.

Цей процес не може абсолютно забезпечити необхідний рівень жорсткості матеріалу, оскільки прокатаний метал характеризується високою еластичністю, в порівнянні з бетоном. У зв'язку з цим, в результаті розтягування, прут може розтягнутися згодом. Щоб запобігти цьому, потрібно рифлена форма прокату. Його переваги очевидні, тому не ігноруйте таку арматуру.

Зрозуміло, гладкий зовнішній вигляд стрижня коштує дешевше, ніж рифлена арматура, і тут виникає питання: чи не доводиться компенсувати відсутність насічок великою кількістю даних прокатних виробів? Слід зазначити, що гладкий прут теж прекрасно зчіплюється з бетоном. Практика і чимала кількість досліджень підтвердили, що адгезія досягається в межах тридцяти відсотків, а решта робиться насічками.

Щоб якось компенсувати відсутність ребер, вам необхідно збільшити площу контакту. Маса матеріалу буде збільшуватися у багато разів. Тому недоцільно застосовувати гладкі стрижні, крім того, це додаткові витрати на перевезення, укладання і пов'язку. Конструкція буде складною в установці. Крім того, така кількість прокату в бетонному розчині може прискорити повне руйнування, через утворення іржі.

В даний час існує чимало об'єктів, де застосування гладкого прокату повністю виправдано. Якщо прут не несе навантаження - то це просто звичайна конструктивна деталь. Також можливо використовувати м'який дріт, якщо необхідно утримати від зрушень, то застосовують рифлену арматуру.

в Будівельні матеріали Переглядів: 947 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022