Facebook

Як правильно вибрати мийку високого тиску

Мити сильно брудний автомобіль, особливо після покатушки по бездоріжжю - справа малоприємна. Тим більше, якщо поблизу немає водопроводу, для того, щоб можна було б підключити до нього шланг. Тому, вихід з ситуації, що склалася, багато автомобілістів знаходять, хто, як може.

Але, мабуть, найпростішим з усіх, є придбання спеціального обладнання для миття автомобілів. Мова йде про Мінімийки, яка представляє собою апарат для забору води з ємності або трубопроводу, для подальшої її віддачі під високим тиском.
На сьогоднішній день існують різні моделі мінімийок для автомобіля. Тому, щоб зробити правильний вибір на користь якогось конкретного пристрою, спочатку слід поглянути на основні його технічні характеристики.

Як вибрати правильно мінімийку для автомобіля?

Все минимойки, в першу чергу, відрізняються один від одного такими показниками, як продуктивність і ресурс роботи. Іншими словами, побутові мінімийки, не можна часто використовувати, так як вона не розрахована на тривалу роботу. Але саме такий апарат високого тиску і слід вибирати в гараж, якщо потрібно час від часу мити тільки свій автомобіль.

Те ж саме, стосується і ресурсу роботи минимоек, який вказує на тривалість функціонування пристрою. Наприклад, мінімийки побутового класу, можна включати в роботу не більше ніж на 30-40 хвилин. Напівпрофесійні і професійні мойки с высоким давлением, здатні функціонувати без відключення набагато довше за часом.

Крім того, вибираючи мінімийки для автомобіля, слід брати до уваги такі особливості пристрою, як:

1. Максимальний робочий тиск - це сила з якою мінімийка здатна виштовхувати воду. Для якісного миття транспортного засобу, цілком достатньо вибрати такий апарат, який має тиск в 70 або ж 100 бар.

2. Матеріали виготовлення помпи - електронасос, є основним елементом будь-якої минимойки. Тому від матеріалів його виготовлення, в першу чергу, залежить довговічність і безвідмовна робота пристрою.

Сьогодні у продажу можна без зусиль знайти недорогі минимойки з пластикової помпою. Однак такі апарати рідко виходжують покладений їм термін експлуатації. Тому краще все-таки трохи переплатити, але вибрати мінімийки з металевою помпою, яка прослужить набагато довше, ніж пластикова.

в Все для дому Переглядів: 1069 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022