Facebook

Нюанси правильного створення септика з бетонних кілець

Септик, створюваний з бетонних кілець, є одним з найкращих при створенні приватних каналізаційних систем. При цьому дуже важливо розуміти, за якою схемою створюється сучасний септик на основі бетонних кілець.

Особливості монтажу бетонних септиків

Установка бетонних септиків передбачає особливий підхід до реалізації розроблених систем.

Спочатку потрібно вибрати найбільш підходящий ділянку для установки обладнання. Важливо розуміти, що септик не можна встановлювати занадто близько до ґрунтових вод. В іншому випадку його робота буде порушена зайвої навантаженням і негативним впливом грунтових вод.

В обов'язковому порядку викопують яму, яка повинна бути великою. Важливо розуміти, що встановлення бетонних кілець септика повинна бути безперешкодної і легкою.

Потім проводять гідроізоляційні роботи для поліпшення характеристик септичного споруди і його оптимальної гідроізоляції. В яму засипають шар піску і проводять цементну розтяжку або укладають плити, які попередньо потрібно обробити цементним розчином.

У створену яму по одному опускають бетонні кільця. Для обробки стиків між ними традиційно використовується спеціальний цемент. Якщо через певні місця проходять трубні вироби, потрібно обробка ізоляційних матеріалів. Найважливіше - це запобігти негативному впливу зовнішніх умов на створюване септичний спорудження.

Гідроізоляція колодязя вважається дуже важливим етапом. Зазвичай для гідроізоляції використовують якісну глину.
Тільки після професійно проведеної установки бетонного септика можна розмістити відповідну кришку або пластиковий каналізаційний люк.

Таке поетапне спорудження бетонного септика можливо тільки за допомогою професіоналів, тому бажано зайти на сайт http://kolodes-klin.ru/index.php/solnechnogorskij-rajon/septik-iz-betonnykh-kolets і звернутися до професіоналів.

Правильне створення септика з бетонних кілець гарантує подальшу автономну і просту роботу обладнання, яке буде гарантовано очищати рідина в каналізаційних системах, з мінімальними витратами на обслуговування.

в Все для дому Переглядів: 93 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 березня 2019