Facebook

Як не помилитися і вибрати хороший фільтр для води

У певний момент життя все ми починаємо замислюватися про своє здоров'я. Згубний вплив забрудненого повітря, брудної води, яка тече з наших кранів, неякісної їжі рано чи пізно дає про себе знати. І нехай на деякі з факторів навколишнього середовища ми вплинути не можемо (такі як, наприклад, якість повітря) інші ми змінити в силі. І почати ми повинні, звичайно ж, з питної води.

Виходячи з різних джерел, процентне співвідношення кількості води в організмі людини коливається від 75 до 90. Саме тому кожному з нас потрібно ретельно стежити за якістю води, яку ми споживаємо. Виходом у цій ситуації стане придбання фільтра для очищення води. Які вони бувають? Як вибрати хороший, але в той же час недорогий фільтр?

Є кілька основних видів фільтрів:

Фільтри-глечики. Прості, економічні і зручні в експлуатації. На жаль, забезпечують очистку не від усіх видів забруднень, але цілком підійдуть для сім'ї з одного-двох чоловік. Змінний картридж потрібно купувати кожні 2-3 місяці. Дані фільтри пропонує сайт https://voda.com.ua/kharkov/filtry-dlya-vody/proizvoditel-barrier/.

Насадки на кран, в яких очищення води відбувається безпосередньо при подачі води. Ресурс цього виду фільтрів трохи вище фільтрів-глечиків, але вартість залишається на рівні перших.

Фільтри, які встановлюються на мийку. Мають одну-дві ступеня очищення, фільтруючий ресурс близько 1500 літрів. Займають мало місця, а їх ціна досить демократична.

Проточні колбові фільтри. Дуже добре справляються з багатьма видами забруднень, деякі з них мають картриджі з вмістом срібла, що дозволяє додатково позбавлятися від вірусів і бактерій. Ресурс таких видів фільтрів дуже великий (від 7000 літрів), що дозволяє користуватися картриджем значно більш тривалий час, ніж попередніми фільтрами. Вони акуратно заховані під раковину, а про наявність фільтра повідомляє кран для вже очищеної води, який знаходиться окремо від основного.

І нарешті, системи зворотного осмосу - найскладніші і дорогі з вище представлених фільтрів для води. Спеціальна мембрана пропускає тільки молекули води, що в результаті робить її практично ідеально чистою. Забруднена вода після фільтрації спускається в каналізацію, а певна кількість очищеної води накопичується в спеціальному накопичувальному баку. Завдяки мінералізатора, який мають деякі системи, вода додатково насичується мінералами, корисними для людського організму.

При виборі фільтра для води потрібно звертати увагу не тільки на модель і ціну, але і на тип води, що очищається. Тоді, встановивши відповідний фільтр, ви зможете бути на сто відсотків упевнені, що п'єте справжню, чисту і, найголовніше, корисну воду.

в Все для дому Переглядів: 2469 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 17 січня 2021