Facebook

Економний ремонт своїми руками

Існує думка, що для початку ремонту потрібно багато грошей. І з цим важко не погодиться. І люди починають роками збирати гроші, потім цих грошей все-таки не вистачило і ремонт затягується ще на невизначений термін. І це сумно. Насправді, все не так сумно. Якщо під час ремонту використовувати свою кмітливість і розум, а голова і руки знаходяться на тому місці де і повинні, витратитися доведеться тільки на будівельні матеріали. Ну а на них можна зібрати гроші. Отже, для початку вивчіть основні правила проведення ремонту, і за справу. Як то кажуть, «Очі бояться, а руки роблять».

Як оновити стіни

Щоб обробка була «потужної», всі нерівності, западини і тріщини, можна виправити ґрунтовкою і шпаклівкою. Вона приховає всі недоліки стін.

На сьогоднішній день найпопулярнішими шпалерами є текстильні і вінілові, але вони природно стоячи дорожче ніж звичайні паперові шпалери. Якщо ви не пішли на поводу моди і вибрали традиційні паперові шпалери, можна буде додати контрастні ставки. Навіть з найдешевших шпалер можна зробити стильну кімнату і при цьому вийде недорогой косметический ремонт.

На клеї можна заощадити, не обов'язково купувати найдорожчий. Якщо ви знаєте точний рецепт клейстеру то можна використовувати і його. Якщо ви живете в квартирі, що знімається і захотіли освіжити її вид швидко і не дорого можна скористатися водоемульсійну фарбу, її можна очищати від пилу і навіть мити.

Не бійтеся купувати товар по акції в будівельних магазинах, особливо на сезонну продукцію. Ви можете поліпшити щось при цьому не витративши дуже багато зайвих грошей.

Заміна підлогового покриття

Не дуже то буде приємно ходити по підлозі якщо він буде скрипіти під вами. Відремонтувати стать не дуже дорого. За часту багато освіжають підлогу за допомогою лінолеуму. І це правильно, лінолеум завжди був і буде найдоступнішим і найдешевшим матеріалом для вашого статі. На сьогоднішній день существут лінолеум з натуральної сировини і з теплою підкладкою, але і ціна у нього буде вище ніж у звичайного лінолеуму. Якщо ви хочете що б ваш підлогу виглядав шикарно, вибирайте більш дешевий лінолеум. Якщо вам буде холодно без цієї підкладки купіть собі килимок і покладіть його біля ліжка.

Якщо вам набрид лінолеум, можна використовувати плитку ПВХ. Цей варіант є не дорогим а виглядати буде цікавіше ніж звичайний лінолеум. Тож дешевый ремонт в Москве цілком можливий.

Міняємо стелю

Немає сенсу говорити про підвісних стелях, так як це дороге задоволення. У будь-якому будівельному магазині знайдеться фарба для стель, на етикетці так і написано «Для стін і стель», по скільки стелю називають п'ятою стіною, то і діяти будемо як і зі стіною. Спочатку шпаклюємо, потім грунтуємо і фарбуємо.

Так само в магазині можна знайти стельові шпалери з цікавим дизайном. Це буде красиво, але і витрати природно зростуть, та й занадто багато це.

Якщо вам вдасться на чому небудь заощадити, можна звернути свою увагу на всілякі декоративні панелі. Вони можуть зімітувати горіх, червоне дерево і дуб.

Хто займеться ремонтом

Визначиться з матеріалом і закупити його, це не так складно. Залишилося вирішити хто буде робити ремонт. Є три варіанти. Перший варіант: це найняти людину яка виконає всю роботу за вас. Але це обійдеться вам дорожче ніж вартість всіх будівельних матеріалів. Другий варіант: це коли частина ремонту зробите ви самі своїми руками, а складніші довірте професіоналу. Це дозволити вам заощадити. І третій варіант: коли весь ремонт ви зробите своїми руками.

І запам'ятайте, не бійтеся, все в ваших руках.

в Все для дому Переглядів: 2940 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022