Facebook

Вимірювальні прилади

Для контролю стану і працездатності електроустаткування і електричних мереж проводять електрофізичні вимірювання, дізнатися детальніше про які можна тут. Для проведення таких вимірювань і забезпечення високої їх точності необхідні відповідні засоби вимірювань (СІ), про які зараз і піде мова.

Іздревне людині доводилося оцінювати відстані, площі, обсяги і маси предметів, час і т.п. Для оцінки характеристик речей і явищ, схожих якісно, ​​але розрізняються кількісно, ​​людина історично користувався різними заходами, перші з яких були пов'язані з його тілом. Так, для оцінки довжини використовувалися, наприклад, такі заходи: лікоть, п'ядь, фут.

До речі, на сайті https://zyabkin.com.ua/izmeritelnye-pribory/c170082/ ви можете придбати якісні та точні вимірювальні прилади просто зараз.

Це призводило до ускладнень при порівнянні результатів різних вимірювань. З розвитком торгових і громадських відносин почався перехід до обов'язкових для всіх заходів, багато з яких були реалізовані матеріально. Найпростіший приклад засоби вимірювання, що зберігає в собі міру і відтворює її - лінійка. У міру накопичення знань люди навчилися вимірювати фізичні величини, раніше недоступні для оцінки - електричні.

Перший конгрес з електрики, проведений в 1881 р, поклав початок використанню знайомих усім практичних електричних одиниць - ома, вольта, і ампера. Виникнення електротехніки після другої половини XIX ст. і її подальший бурхливий ріст, виникнення електроніки і поява тиристора привели до створення сучасних високотехнологічних приладів, які використовуються для забезпечення безпеки людини.

в Обладнання Переглядів: 1353 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022