Facebook

Сучасні змішувачі

Змішувачі в нашому домі грають як практичну роль (і виконують технічні функції), так і роль дизайнерської деталі, просто необхідною в нашій ванній або на кухні. У зв'язку зі збільшенням вимог користувачів до такої важливої ​​деталі, змішувачів на ринках і в магазинах стає все більше.

 

Вони вражають своїми технічними можливостями і дизайнерськими рішеннями. У каталозі компанії kvadratura.ua, ви можете підібрати абсолютно будь-які змішувачі Emmevi для кухні або ванної кімнати, їх різноманітність розрахована на будь-який смак. Якщо ви все ж не можете визначитися з вибором, вам слід дізнатися кілька порад.

Спочатку вам необхідно оглянути змішувач з практичної точки зору, адже гарні на вигляд змішувачі не завжди зручні у використанні. Змішувач повинен відмінно змішувати холодну воду і гарячу, адже це його основне завдання. Найбільш затребувані змішувачі на сьогодні - змішувачі з одним важелем. Включити або вимкнути воду буде дуже легко, за допомогою підняття важеля. Потужність подачі води також може бути спокійно відрегульована, і вона не зміниться протягом одного включення. Використовуючи ж двухвентильний змішувач, вам зажадає трохи більше часу для того, що встановити необхідний натиск і температуру, але, якщо у вашому будинку встановлені лічильники, такий змішувач буде більш економним.

Також існують змішувачі термостати. Вони складаються з двох рукояток, за допомогою яких ви можете окремо регулювати силу подачі води і температуру, а при подальшому включенні води все настройки зберігаються.

Змішувачі для кухні ви використовуєте щодня і безліч разів, тому необхідно, щоб вони були стійкі до частого використання і зручні. Змішувач в кухні повинен бути досить високим для того, щоб можна було заповнювати водою чайник або каструлі.

Змішувачі з одним важелем найкраще підійдуть для кухні, так як його можна відкрити однією рукою або навіть ліктем, якщо ви були зайняті приготуванням і не в змозі відкривати воду двома руками.

в Сантехніка Переглядів: 1587 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023